Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

+7
Milojica Pantelić
SrboLegenda
Jovan Kotlokrpa
Deda Nebojša
Srbin-Jevrej
Deda Savo
Cro_Boljševik
11 posters

Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 8:45 pm

Je broj koga uvijek moramo biti svjesni prije nego sto pomislimo imati milosti prema povampirenim ustasama i njihovim poludjelim potomcima.


750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Jaseno10



Drugovi i Drugarice,nasa borba tek predstoji.Ni nakon 50 godina ustase nisu prestale raditi protiv nasih naroda i narodnosti,nego su svi izasli na zemlju samo ovaj puta mnogo gori i mnogo opasniji,
Svi su izasli iz sjene,a na to ih je natjerao njihov prirodni bioritam koji moze opstati jedino ako se neprestano nadohranjuje novim zrtvama neduzne srpske i jevrejske nejaci.
Zedj za srpskom krvlju je taj koji je natjerao ustase da izadju na svjetlo da zbog te njihove zedji oni nemaju nikakvoga straha i obzira, a to je jedan zivotinjski nagon koji ih tjera na neprestana zlodjela nad neduznom srpskom nejaci.

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Povamp12

I zato nasa je duznost zaustaviti ovu posast prije nego izadje iz lokalnih okvira i postane globalni problem.
Zamislite samo kakva ce biti planeta zemlja ako ne zaustavimo ustase i oni se razgamizu na sve strane po zemlji.
Svijet nije niti svjestan s prijetnjom kojom se suocava,ustase se sada pretvaraju kao miroljubivi i fini Hrvati,ali zapravo samo cekaju momenat,kada ce otvoriti nove Jasenovce koji su sada tehnoloski modernizirani.
Ako su uspjeli u onim vremenima pobiti 3 milijona Srba i Jevreja,zamislite koliko ce sada uspjeti sa svom ovom suvremenom i modernom tehnologijom i automatiziranim srbosjecima.
I zato Smrt Fasizmu a Slobodan Narodu.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 8:48 pm

Kakve su ovo brojke??? 3 miliona??? Ja sam osobno svedočio tome šta se događalo u Jasenovcu, tamo je pobijeno preko 3 milijarde srpske, jevrejske i ciganske dečice i starčadi! Ja osobno video (pričala mi baba)!!! Mog dedu Živojina koji je dvesta četrdeset četri godine imo su zaklali četri puta!! Dedu Milojka su dvaput iskasapili, a druga dva dede su ceo dan mrcvarili i na kraju napravili ćevape od njihovog mesa!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 8:51 pm

Ustaše su umele da jedu malu srpsku decu u sendvičima! Beše to mnogo brutalno, ali ustašama mnogo drago, jer su mogli da piju krv dece i pritom uživaju.
750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Salatata6
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 8:54 pm

sava_kovacevic ::Ustaše su umele da jedu malu srpsku decu u sendvičima! Beše to mnogo brutalno, ali ustašama mnogo drago, jer su mogli da piju krv dece i pritom uživaju.
750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Salatata6

Tako mi Hrista, Svetog Save i Belzebuba!!! Kad vidim sliku ovog zločinstva, setim se odma klanja srpske nejači u Jasenovac! Baš zbog ovog treba da se svi Jugosloveni ujedine, da pokoljemo ustaške krvnike! Pa svi smo u školi učili priču o katoličkom svešteniku koji je zaklo i skuvo srpsko dete, i počeo da ga jede al mu je bilo prežilavo i nije mogo da ga sažvače! To znači da se Srb... Mislim Jugosloveni nedaju ni posle smrti, prave smo šumadijske delije! Ima da satremo ustaške vampire i da ih sasečemo u korenu!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Nebojša Čet Avg 07, 2008 9:20 pm

ovo je srpsko dete Milutin Radimiraljevic, dete moga komšije. ustaše su ga skuhale i pojele u sendvicu sa majonezom. navodno ga je taj ustaša posrao u okolici Siska pa mislim da bi mu trebali dostojno obeležiti grob
Deda Nebojša
Deda Nebojša
Udarnik

Broj poruka : 10
Godina : 89
Mjesto : Bobota
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:23 pm

Deda Nebojša ::ovo je srpsko dete Milutin Radimiraljevic, dete moga komšije. ustaše su ga skuhale i pojele u sendvicu sa majonezom. navodno ga je taj ustaša posrao u okolici Siska pa mislim da bi mu trebali dostojno obeležiti grob

Da slazem se,mislim da bi smo tu trebali napraviti spomen podrucje.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Nebojša Čet Avg 07, 2008 9:25 pm

dogovorit cemo sutra, sada moram da popijem lekove i supu što mi je komšinica Leposava donela
Deda Nebojša
Deda Nebojša
Udarnik

Broj poruka : 10
Godina : 89
Mjesto : Bobota
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:26 pm

Deda Nebojša ::ovo je srpsko dete Milutin Radimiraljevic, dete moga komšije. ustaše su ga skuhale i pojele u sendvicu sa majonezom. navodno ga je taj ustaša posrao u okolici Siska pa mislim da bi mu trebali dostojno obeležiti grob

Jeste, dabome!! Ustaška govna nadaleko smrde, moćemo da ga nanjušimo!! Malom Radimiraljeviću ćemo posthumno dat titulu narodnog heroja, a na grob ćemo da mu napišemo:

"Makar više nisam ni u jednom agregatnom stanju, nego više u agregatnom sRanju, još uvek sam za druga Tita!"

Da se vidi srpsko junaštvo!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 10:47 pm

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Benediktklonpv9
Ustaški kasapin, klon ubice Benedikta, tačno pred ulazom u koncentracioni logor Jasenovac, gde se igra sa lobanjom srpskog deteta, poreklom verovatno iz familije Uzelac negde oko Donjeg Lapca.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Nebojša Čet Avg 07, 2008 11:48 pm

tu je lepo prikazan moj otac Milutin kad su ga ustaše zaklale zloglasnim SRBOSEKOM.
sliku je otac doneo iz jasenovca.

http://img253.imageshack.us/my.php?image=srbosekzc4.jpg
Deda Nebojša
Deda Nebojša
Udarnik

Broj poruka : 10
Godina : 89
Mjesto : Bobota
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 11:50 pm

Nebojša, čuvaj tu sliku, to će bit neprocenivo kad uhvatimo živuće ustaške kasape i kad ćemo da im sudimo, imaćemo dokaze!!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 11:52 pm

A otac ti je pravi Srbin, to se vidi, na rukama imade po tri prsta! Poštenom jugoslovenskom Srbinu više ni ne treba!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 12:06 am

Nemogu da verujem druže, petokrake mu, ja sam osobno posvedočio povampirenom kasapovanju preko 9 miliona i 800 hiljada čeljadeta i srpske nejači. Mene su osobno 7 puta ubili, 11 puta mučili, 56 puta ranili, 14 puta proboli srbosekom i 9 puta vešali, 4 su me puta zakapali u raku a 9 puta su me bacali u reku.
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 12:14 am

Jovan Kotlokrpa ::Nemogu da verujem druže, petokrake mu, ja sam osobno posvedočio povampirenom kasapovanju preko 9 miliona i 800 hiljada čeljadeta i srpske nejači. Mene su osobno 7 puta ubili, 11 puta mučili, 56 puta ranili, 14 puta proboli srbosekom i 9 puta vešali, 4 su me puta zakapali u raku a 9 puta su me bacali u reku.

Suosećam s tobom, druže... I ja sam imo sličan životni put, al nemam snage i ne umem da to dovoljno slikovito prepričam... Ustaško kasapljenje je uvek bilo prestrašno za opisivanje. Uteralo mi je zauvek strah u koske... Kad je ona Norčeva horda klala po Srbiji i terala poštene goloruke Srbe (imali su samo kalašnjikove) da sami uskaču u jame, niko nije izveštavo o tome jer su se svi gnušali! Evil or Very Mad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 11:00 am

Jovan Kotlokrpa ::Nemogu da verujem druže, petokrake mu, ja sam osobno posvedočio povampirenom kasapovanju preko 9 miliona i 800 hiljada čeljadeta i srpske nejači. Mene su osobno 7 puta ubili, 11 puta mučili, 56 puta ranili, 14 puta proboli srbosekom i 9 puta vešali, 4 su me puta zakapali u raku a 9 puta su me bacali u reku.

Nemojmo se sluziti ustaskim prljavim trikovimo i postati pout njih.
Nije istina da je u Jasenovcu pobijeno 9 miliona i 800 hiljada neduzne srpske nejaci,realna brojka se krece negdje oko 7.5 miliona,mada se poimenice zna samo oko 3.2 miliona neduzne nejaci,sto ne znaci da 7.5 miliona nije realan broj,ali brate 9.8 miliona ja pretjerano,to je obicna propaganda SPC-a koja takodje potkopava Jugoslovensku naciju.
Moj djed Radojica kojeg su takodje ubili u Jasenovcu,kaze da je maksimalno 8 miliona tamo ubijenih, i ja mu vjerujem,a vi sto zelite uduplati taj broj radite samo u korist onih snaga koji zele unijeti razdor medju nase narode i narodnosti,a nama Hrvatima nametnuti teret kolektivne krivnje za nesto sto su zapravo napravili pokatoliceni Srbi.
Ja cu se boriti da sperem ljagu sa hrvatskog naroda,tako sto cu dokazati,da su Ustase,zapravo Srbi,i time skinuti anatemu genocidnosti Hrvatskoga naroda.
Ustase nisu Hrvati,to sam vec rekao,i ako je neki narod genocidan onda su to Srbi,koji su dozvolili ustaskoj rikmskoj sekti,da im preotme vjernike i pokatolici ih i tako stvori od njih Ustase.
I ne zelim da u buduce ustase dovodite u bilo kakvu vezu sa hrvatskim narodom koji u svojim korijenima je ateisticki i komunisticki.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  SrboLegenda Uto Dec 16, 2008 8:15 pm

Ja sam bre danas video sopstvenim ocima dokaze da su ustaski kasapi u jasenovcu klali preko hiljadu romske nejaci znaci na godinu 365 000 hiljada romske nejaci, a za svoje vladavine pobili su sve skupa 1.825 000 hiljada nejaci nemogu da verujem svojim sopstvenim ocima. Da li su oni bre njih uvozili da ih mogu toliko klat ?

Onaj stari na 5 minuti mi je rođo Milutin on je svojim ocima video kako ustase piju krv mladom partizanu posle streljanja. Cak su ga bre i zaklali posle streljanja valjda je jos pokazivao znakove zivota.

SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Milojica Pantelić Sre Dec 31, 2008 12:59 pm

to druze je sopstvena laz!
ustaske zveri su pobile preko 20 000 000(20 milijona) nevine srpse decice samo 1942. godine. ja sm to video sopstvenim ocima,mnogo strasno!
Milojica Pantelić
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 94
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Savka D. Pon Sep 21, 2009 7:25 pm

Ja se slažem s tobom.Treba da se reši svih tih povampirenih kasapa i da stvorimo Veliku Srbiju o kojoj smo oduvek sanjali.

Savka D.

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  četo Pet Okt 16, 2009 1:25 pm

tačno tako! moramo da se borimo kao u 1945.-1990. protiv ustašoidnih terorista. osvetit svakog nevinog čoveka koji je proleo krv na zemlji naši pradedova!
inace drugovi da vam se pozalim,neko mi je ukro user nejm i pasoš za forum. zvao sam se Milojica Pantelić-jedan od najvećih partizanskih oslobodilačkih,junačkih,nepokorenih,nenadjebivih,kurčevitih,hrabrih,lepih,zgodnih,pametnih sinova!
uveren sam da mi je neki ustaša ukrao nik nejm i pasoš da se mogu registrovat na ovaj forum,ali nisu oni jači od NOB borca!! What a Face
uradio sam novi nik najm i pasoš i sad mi ne mogu nista da urade!
živeli tita i draža!

četo

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  danni1 Pon Jul 26, 2010 2:16 am

četo ::tačno tako! moramo da se borimo kao u 1945.-1990. protiv ustašoidnih terorista. osvetit svakog nevinog čoveka koji je proleo krv na zemlji naši pradedova!
inace drugovi da vam se pozalim,neko mi je ukro user nejm i pasoš za forum. zvao sam se Milojica Pantelić-jedan od najvećih partizanskih oslobodilačkih,junačkih,nepokorenih,nenadjebivih,kurčevitih,hrabrih,lepih,zgodnih,pametnih sinova!
uveren sam da mi je neki ustaša ukrao nik nejm i pasoš da se mogu registrovat na ovaj forum,ali nisu oni jači od NOB borca!! What a Face
uradio sam novi nik najm i pasoš i sad mi ne mogu nista da urade!
živeli tita i draža!

neverovatno!!!
Ukrali user nejm i pasoš za registrovanje.
To je delo nezemaljskih sila,to ni ustaša nebi uradio.
Možeš da kolješ,biješ,daviš,vešaš al nemoj da kradeš user nejm i pasoš za logiranje to stvarno nije ljudski.
Stvarno druže četo izražavam ti svoje najdublje sučešće.

danni1
Udarnik

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  KPH_gay Uto Sep 07, 2010 3:20 pm

Drugovi na drugarice, samo sekirom ss-ovce secite!
Rekao je drug Sava da samo sekira ss-ovca spašava!
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci Empty Re: 750 000 do 3 miliona neduzne Srpske i Jevrejske nejaci

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu