Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali

2 posters

Ići dole

Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali Empty Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 10:39 am

Evo Drugovi,ovu temu otvaram,da upoznamo nasu omladinu,tko su nasi vjekovni neprijatelji koji su stoljecima zatirali sve sto je Jugoslovensko,.
Neka omladina zna tko su bili ustaski koljaci,jucer,danas,sutra i tako sprijece otvaranje novih Jasenovaca u buducnosti.
Evo treba da bude,cisto edukativna tema,za nasu omladinu,i nastojat cemo objektivno prikazati psiho profile i i druge karakteristike ustaskih kasapina,bezupljetanja suvisnih osobnih dozivljaja i emocija.
Zapamtite,ovo radimo iskljucivo da osvjestimo nasu omladinu i upoznamo ih sa nasim neprijateljima.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali Empty Ustaška baba,Srbozderka i silovateljka mladih Partizana

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 10:52 am

Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali Ustask10

Ustaska baba

Ne znam joj pravo ime,ali mislim da se zove Antonija Kesolovka,jedna je od najgorih ustaskih zlocinaca i ja licno od svih ustasa najvise se nje bojim.
Nitko ne zna koliko je ova Srbozderka,poklala neduzne srpske nejaci,ali nije ni vazno,vazno je da znate ako je gdje slucajno susretnete,da na 100 kilometara bjezite od nje.

Ja je se licno bojim,jer me jedna takva mucila u Staroj Gradiski i neprestano me silovala,zbog cega su mi se i zgadile zene,pa sam po izlasku iz logora poceo da gledam u svoje partijske drugove.


Poslednji put izmenio Cro_Boljševik dana Pon Avg 11, 2008 1:33 pm, izmenio ukupno 2 puta
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali Empty Re: Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali

Počalji  Srbin-Jevrej Pon Avg 11, 2008 1:02 pm

Ova baba može lično da pojede 5 miliona srpske nejači u jednom danu i posle ih povrati.
Mene je htela da pojede, ali sam uspeo da pobegnem mnogo brzo kolko me noge nosadu.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali Empty Re: Ustaški zločinci-ratni,predratni,poslijeratni,civilni,vojni i svi ostali

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu