Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

+4
Rozi_Cvetić
Luka_Ric
SrboLegenda
Deda Savo
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Sre Mar 11, 2009 1:51 pm

Braćo Jugosloveni!

Imadem veliku čast da vam objavim ovu vest, za koju sam uspeo da saznam preko svojih privatnih anala (doslovno anala, jednom čoveku sam dao da me jebe u čmarčinu da mi to kaže) i mogu da vam kažem da ćemo opet da imamo Jugoslaviju!

Sigurno ste čuli za takozvane "Hrvatske Nacionaliste". Otvorili su svoj forum i uskoro će portal da im bude gotov. Nakon što se srede na internetu, onda će da počnu s kasapljenjem nevine srpske, jevrejske i ciganske nejači duž zapadne Velike Srbije... Niko ne sme da nas bije, moramo da zaustavimo te ustaške vampire!

Pripadnici tog njihovog pokreta su oni ćelavi majmuni skinhedzi (izvini Gejlorde, znam da i ti imaš takvu vrizuru), a naša antifašistička omladina ih se veoma boji. Morademo da pokažemo omladincima da treba da budu hrabri i da obrane Jugoslaviju. Evo mene neki dan dva skinhedza napala i ja izvadeo dve kubure i počeo da praskam okolo, odma su se pokupili i rekli kao da moraju da kupe nove vezice, bre! Usrali se govnari!

Saćemo da krenemo sa devastiranjem katoličkih crkava i paljenja katoličkih krstova, imademo da zaustavimo ovaj krstaški i fašistički rat protiv Velike Srbije, to jest Jugoslavije! Naši ljudi u SAO Krajini već pripremaju ustanak (onde nema skinhedza pa je situacija mnogo bolja).

Situacija u zemlji je veoma loša, unutrašnji neprijatelj rovari zemlju iznutra, moramo da dejstvujemo protiv njih, snagom svoje omladine i jugoslavenske armije!

Dođite svi sutra u 19:00 po srednjesrpskom vremenu u Udrugu Mladih Antifašista grada Zagreba. Tamo ćemo prvo da se napijemo, orgijamo i zaplešemo kozaračko kolo, a onda ćemo da prikoljemo nekoliko katoličkih sveštenika i ima da započnemo rat!

ŽIVELI DRUGOVI, ŽIVELA REVOLUCIJA, ŽIVEO VASCELI JUGOSLOVENSKI NAROD I JUGOSLOVENSKA ARMIJA! SMRT SKINHEDZIMA, USTAŠAMA, NEMCIMA, VATIKANU, AMERIKANCIMA, TURCIMA I SVIM OSTALIM KATOLICIMA! OSVETIĆEMO LUKU RICA! SHALOM! Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Sre Mar 11, 2009 2:04 pm

Brate Deda Savo a sta da ti bre kazem. Puno ti fala na izvescu ziveo ti nama jos bar toliko. Neka ti lice istrune na avataru od starosti, alal mi je drago sta si bre razotkrio te shin kineze ili kako se vec zovu. Laughing

ZIVEO DEDA SAVO!!! ZIVEO DRUG TITO!!! ZIVELA JUGOSLAVIJA !!!
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Luka_Ric Sre Mar 11, 2009 2:25 pm

ja sam upoznao te ćelave glave mnogo ih se naši mladi boje, eto pogledajte njihovu stranicu i naslove:

Zašto pravosuđe štiti naci-skinheadse?
Skinheadsi provode najavljene "čistke" po Zagrebu
Maloljetni skinheadsi isciplarili 17-godišnjaka
Mesić pomilovao skinheada koji je brutalno nasmrt pretukao susjeda
Skinsi istukli dječaka pred gimnazijom


evo i ja se pitam kako ih nije stid štit te nasilnike, nose čizme i nemaju kosu, zašto oni nemaju majice ko i ja, i ja sam luka ric i zašto nemaju i kosu isto ko ja? i mene su isto neki istukli, ali mislim imali su kosu, ali sigurno su bili naciji znam ja i sve znaju antifaji.

inače drug je zaboravio spomenut da ću ja djelit autograme na skupu pošto sam popularan, a možete povoljno kupiti i majice, svi novci idu za moj spomenik.
Luka_Ric
Luka_Ric
Radnik

Broj poruka : 8
Mjesto : drugi svijet
Datum upisa : 11.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Rozi_Cvetić Čet Mar 12, 2009 10:43 pm

BRAVO, BRE! Tako treba!

I mene su ti skinhedzi jedamput iskasapili No

Platiće oni meni, jebaću ih u čmarče pa će da osete blagodati gej života! Twisted Evil
Rozi_Cvetić
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 34
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Čet Mar 12, 2009 10:44 pm

Pa dragi Luka (koje lepo ime) čuo sam sve kako su te nemani fašističke, dugokose, prljavi rokenri, džabalebaroši belosvetski napali...znaj da se celo Kosovo suoseća s tebom i želeli bi te da te pitamo:

Zašto se bre nisi ukopo u avliju ko Drug Slobodan...pa to je pametan čovek..ukopo se u vlastiu avliju i to po noći da se ne vide drugarske suze iz uplakanih proleterskih očiju. To je bio pokop dostojan pravoga proletera i komuniste.

drugo pitanjce, reci mi bre Luka je li Drug Sloba u kontaktu s tobom..ima li vremena da se kontaktuje, da se malo priseti dobrih dana kas smo drugove Albance tukli s drugovima milicionerima u rudniku i nedali im izaći i sunca videti...samo su beli fesovi svetlili u mraku rudnika lignita, to su bila vremena kad se Jugoslavija branila ....

treće pitanjce...jebeš li se ti u dupe ko i svaki pravi proleter?
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Rozi_Cvetić Čet Mar 12, 2009 10:50 pm

Pa dragi Luka (koje lepo ime) čuo sam sve kako su te nemani fašističke, dugokose, prljavi rokenri, džabalebaroši belosvetski napali...znaj da se celo Kosovo suoseća s tebom i želeli bi te da te pitamo:

Lepi moj brate, ne razumem te, pa kako skinhedzi mogu da imaju kosu?? Kad su mene tukli, svi su bili ćelavi, to je njihovo obeležje... Svi su nosili one mnogo seksi spitke i marte sa belim vezicama, a jedan je imo i mnogo seksi zulufe ko Elvis!

A naš Luka je isto jedan mnogo seksi momak, sva sreća pa sam nekrofil.. Svrateću jedan dan do njegovog groba pa ću da se poigram sa njime Twisted Evil
Rozi_Cvetić
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 34
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Čet Mar 12, 2009 10:56 pm

Rozi_Cvetić ::
Pa dragi Luka (koje lepo ime) čuo sam sve kako su te nemani fašističke, dugokose, prljavi rokenri, džabalebaroši belosvetski napali...znaj da se celo Kosovo suoseća s tebom i želeli bi te da te pitamo:

Lepi moj brate, ne razumem te, pa kako skinhedzi mogu da imaju kosu?? Kad su mene tukli, svi su bili ćelavi, to je njihovo obeležje... Svi su nosili one mnogo seksi spitke i marte sa belim vezicama, a jedan je imo i mnogo seksi zulufe ko Elvis!

A naš Luka je isto jedan mnogo seksi momak, sva sreća pa sam nekrofil.. Svrateću jedan dan do njegovog groba pa ću da se poigram sa njime Twisted Evil

ma ti si gledo samo u kurce iz bliza kad su te šamarali po glavi i dok su te marisali po dupetu..o kavim belim pertlama ti govore...ja kad su me napali Albanski skinjedzi samo sma video tri bela fesa i čizmu 43 i od onda se ne sećam ničega sve dok me drugovi Rajko i Safet nisu našli da ležim razdevičen na patosu...
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Čet Mar 12, 2009 10:57 pm

Ma skinhedzi ne priznaju Šiptare za arijevce, zato se oni ni ne oblače kao ostali... Vele "da su šiptari niža rasa baš ko i Srbi" (!!)

Srbi su najviša rasa, bre, dok smo mi pre 8 hiljada leta imali carstvo u Srpskom Egiptu, Ustaše su još uvek jebali deve u Iranu! Evil or Very Mad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Čet Mar 12, 2009 11:19 pm

Deda Savo ::Ma skinhedzi ne priznaju Šiptare za arijevce, zato se oni ni ne oblače kao ostali... Vele "da su šiptari niža rasa baš ko i Srbi" (!!)

Srbi su najviša rasa, bre, dok smo mi pre 8 hiljada leta imali carstvo u Srpskom Egiptu, Ustaše su još uvek jebali deve u Iranu! Evil or Very Mad

Druže Savo Šiptari su svi ti skinjhezi..svi nose bele kapice, hodaju u grupama i mrze NAŠU miliciju, kevi im ga spalim, to sve treba da se sabere i otera u rudnike da lignit kopaju i nedopustit im da vide svetlo dana a kamoli da se približe ženama, to odmah deca ispadaju koliko se teraju. Kako neko može uopšte da meša NAS Srbe, Jugoslovene s Šiptarima koji nemaju veze za komunizmom i proleterijatom a ko bre s antifašizmom...pa najveći junaci Jugoslavije i Srbije su sa moga Kosova..mali Piksi je bio malo dete kad je dolazio na burek u moju burekžinarnicu, sećam se ko danas da sm mu davao jednu karamelju da mu videm karinu...a nije baš imo neku karinu, videlo se to i kasnije jer je više voleo dobar u dupe nego da udeli nekome sirotome antifašisti i proleteru
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:24 am

Ristivoj Prsan :: Rajko i Safet nisu našli da ležim razdevičen na patosu...
De mi bre kazi jel to mali Safet od starog Safete sin ? Very Happy
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:27 am

SrboLegenda ::
Ristivoj Prsan :: Rajko i Safet nisu našli da ležim razdevičen na patosu...
De mi bre kazi jel to mali Safet od starog Safete sin ? Very Happy

Čoveče, kako je svet mali, uvek se nađe neko ko se pozna Very Happy

Kad kažem svet, mislim na ovo:

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Srbija88
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:31 am

Deda Savo ::
SrboLegenda ::
Ristivoj Prsan :: Rajko i Safet nisu našli da ležim razdevičen na patosu...
De mi bre kazi jel to mali Safet od starog Safete sin ? Very Happy

Čoveče, kako je svet mali, uvek se nađe neko ko se pozna Very Happy

Kad kažem svet, mislim na ovo:

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Srbija88
Pa ako je to bre on onda ga znadem mi smo se 43. skrivali po sumama od povampireno kasapskih ustasoidnih nacista on je kuvo kore od drveta i od bora iglice nismo smeli bre vatru da zapalimo da nas ne otkriju.
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Luka_Ric Pet Mar 13, 2009 12:32 am

Ristivoj Prsan ::Pa dragi Luka (koje lepo ime) čuo sam sve kako su te nemani fašističke, dugokose, prljavi rokenri, džabalebaroši belosvetski napali...znaj da se celo Kosovo suoseća s tebom i želeli bi te da te pitamo:

Zašto se bre nisi ukopo u avliju ko Drug Slobodan...pa to je pametan čovek..ukopo se u vlastiu avliju i to po noći da se ne vide drugarske suze iz uplakanih proleterskih očiju. To je bio pokop dostojan pravoga proletera i komuniste.

drugo pitanjce, reci mi bre Luka je li Drug Sloba u kontaktu s tobom..ima li vremena da se kontaktuje, da se malo priseti dobrih dana kas smo drugove Albance tukli s drugovima milicionerima u rudniku i nedali im izaći i sunca videti...samo su beli fesovi svetlili u mraku rudnika lignita, to su bila vremena kad se Jugoslavija branila ....

treće pitanjce...jebeš li se ti u dupe ko i svaki pravi proleter?
Ma gore je super samo ja sam još uvijek u atmosferi među svojom braćom židovima, a slobo se mrči s vragom, i nisu ti mene prebili fašisti nego obični ljudi iz dosade znaš, ali proglašeni su fašistima jer sam ja imao dugu kosu, pa kao zato su fašisti krivi. A ja sam volio fašiste (tajno sam bio zaljubljen u više njih)..A ovo treće je preintimno pitanje, moram pitat dečka smijem li reć na glas to. Embarassed
I istina imao sam divan pokop koda je drug Tito umro.
Luka_Ric
Luka_Ric
Radnik

Broj poruka : 8
Mjesto : drugi svijet
Datum upisa : 11.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:33 am

Jebote SrboLegenda pa mi se znamo Shocked

Tad sam još bio mlad, a ti si verovatno bio onaj mali kurir, imo si 17 leta kolko se sećam. Svaka čast mladiću Very Happy Bio si mnogo sočan Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:34 am

Luka_Ric ::
Ristivoj Prsan ::Pa dragi Luka (koje lepo ime) čuo sam sve kako su te nemani fašističke, dugokose, prljavi rokenri, džabalebaroši belosvetski napali...znaj da se celo Kosovo suoseća s tebom i želeli bi te da te pitamo:

Zašto se bre nisi ukopo u avliju ko Drug Slobodan...pa to je pametan čovek..ukopo se u vlastiu avliju i to po noći da se ne vide drugarske suze iz uplakanih proleterskih očiju. To je bio pokop dostojan pravoga proletera i komuniste.

drugo pitanjce, reci mi bre Luka je li Drug Sloba u kontaktu s tobom..ima li vremena da se kontaktuje, da se malo priseti dobrih dana kas smo drugove Albance tukli s drugovima milicionerima u rudniku i nedali im izaći i sunca videti...samo su beli fesovi svetlili u mraku rudnika lignita, to su bila vremena kad se Jugoslavija branila ....

treće pitanjce...jebeš li se ti u dupe ko i svaki pravi proleter?
Ma gore je super samo ja sam još uvijek u atmosferi među svojom braćom židovima, a slobo se mrči s vragom, i nisu ti mene prebili fašisti nego obični ljudi iz dosade znaš, ali proglašeni su fašistima jer sam ja imao dugu kosu, pa kao zato su fašisti krivi. A ja sam volio fašiste (tajno sam bio zaljubljen u više njih)..A ovo treće je preintimno pitanje, moram pitat dečka smijem li reć na glas to. Embarassed
I istina imao sam divan pokop koda je drug Tito umro.

Svi smo mi Luka Ric Sad Živeo brate jevrejski Sad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:36 am

Deda Savo ::Jebote SrboLegenda pa mi se znamo Shocked

Tad sam još bio mlad, a ti si verovatno bio onaj mali kurir, imo si 17 leta kolko se sećam. Svaka čast mladiću Very Happy Bio si mnogo sočan Twisted Evil
Ja sam bre cheers pa ko bi bre reko da cemo se ovde sresti kako tvoja kosovska epilepsija jesi bre preboleo ? Very Happy Twisted Evil
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Luka_Ric Pet Mar 13, 2009 12:36 am

Nego, danas je bio sastanak, pošto nisam bio prisutan tijelom, već duhom možete opisat kako je bilo? Crying or Very sad
Luka_Ric
Luka_Ric
Radnik

Broj poruka : 8
Mjesto : drugi svijet
Datum upisa : 11.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:38 am

Luka_Ric ::Nego, danas je bio sastanak, pošto nisam bio prisutan tijelom, već duhom možete opisat kako je bilo? Crying or Very sad

Mladi Šimunković ima novu pičku, još uvek nije postao gej... Makar mu pička izgleda ko muškarac ali nema veze...

Ništa nije bilo, bilo je ko inače, masovne orgije, ja sam se tuco sa drugarom iz divizijona, a omladina je divljala i jebala se u najnezgodnijim pozicijama. Impresivno je bilo
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:39 am

SrboLegenda ::
Deda Savo ::Jebote SrboLegenda pa mi se znamo Shocked

Tad sam još bio mlad, a ti si verovatno bio onaj mali kurir, imo si 17 leta kolko se sećam. Svaka čast mladiću Very Happy Bio si mnogo sočan Twisted Evil
Ja sam bre cheers pa ko bi bre reko da cemo se ovde sresti kako tvoja kosovska epilepsija jesi bre preboleo ? Very Happy Twisted Evil

Ma jesam, ali pati me gastritis. I ciroza džigerice me isto izjeda... A o reumi, išijasu, konjuktivitisu, ustašofobiji, fašistofreniji i triperu da ne pričam... Sad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Luka_Ric Pet Mar 13, 2009 12:40 am

Deda Savo ::
Luka_Ric ::Nego, danas je bio sastanak, pošto nisam bio prisutan tijelom, već duhom možete opisat kako je bilo? Crying or Very sad

Mladi Šimunković ima novu pičku, još uvek nije postao gej... Makar mu pička izgleda ko muškarac ali nema veze...

Ništa nije bilo, bilo je ko inače, masovne orgije, ja sam se tuco sa drugarom iz divizijona, a omladina je divljala i jebala se u najnezgodnijim pozicijama. Impresivno je bilo
Lepo je to za čut drago mi je što nisu neki opet od onih kasapa ustaških morali bježat po šumama i gorama ko zadnji put.
Luka_Ric
Luka_Ric
Radnik

Broj poruka : 8
Mjesto : drugi svijet
Datum upisa : 11.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:41 am

Luka_Ric ::
Deda Savo ::
Luka_Ric ::Nego, danas je bio sastanak, pošto nisam bio prisutan tijelom, već duhom možete opisat kako je bilo? Crying or Very sad

Mladi Šimunković ima novu pičku, još uvek nije postao gej... Makar mu pička izgleda ko muškarac ali nema veze...

Ništa nije bilo, bilo je ko inače, masovne orgije, ja sam se tuco sa drugarom iz divizijona, a omladina je divljala i jebala se u najnezgodnijim pozicijama. Impresivno je bilo
Lijepo je to za čut drago mi je što nisu neki opet od onih kasapa ustaških morali bježat po šumama i gorama ko zadnji put.

Kad ti uskrsneš, zajedno ćemo da bijemo sve skinhedze u Srpski Zagreb Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:41 am

Deda Savo ::
SrboLegenda ::
Deda Savo ::Jebote SrboLegenda pa mi se znamo Shocked

Tad sam još bio mlad, a ti si verovatno bio onaj mali kurir, imo si 17 leta kolko se sećam. Svaka čast mladiću Very Happy Bio si mnogo sočan Twisted Evil
Ja sam bre cheers pa ko bi bre reko da cemo se ovde sresti kako tvoja kosovska epilepsija jesi bre preboleo ? Very Happy Twisted Evil

Ma jesam, ali pati me gastritis. I ciroza džigerice me isto izjeda... A o reumi, išijasu, konjuktivitisu, ustašofobiji, fašistofreniji i triperu da ne pričam... Sad
Jao deda savo pa ti si bre mnogo bolestan covek, a kako u glavi jel tamo sta nadoslo ili je uvek jos praznina ? lol!
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:47 am

vidi bre kako opasno ti shin kinezi izgledaju. Shocked Jeli to bre opet pukla bomba u Nagasakiju ?


POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Skinhead_gollum
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:48 am

SrboLegenda ::Jao deda savo pa ti si bre mnogo bolestan covek, a kako u glavi jel tamo sta nadoslo ili je uvek jos praznina ? lol!

Tako ti meni?? Spaseo sam te od 14 povamperisanih ustaša i to mi je hvala? Dobro, dobro! Setićeš se ti mene kad budeš baco majmuna u nesvest, pa će život da ti se ogadi! Evil or Very Mad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:54 am

Deda Savo ::
SrboLegenda ::Jao deda savo pa ti si bre mnogo bolestan covek, a kako u glavi jel tamo sta nadoslo ili je uvek jos praznina ? lol!

Tako ti meni?? Spaseo sam te od 14 povamperisanih ustaša i to mi je hvala? Dobro, dobro! Setićeš se ti mene kad budeš baco majmuna u nesvest, pa će život da ti se ogadi! Evil or Very Mad
Jašta bre i naleteo sam dok sam bežo na 26 nemaca, a da znas sta su tek oni meni uradili. Kasapili su me 3 dana i 3 noci jedva sam uteko odsecene noge.
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu