Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaški janjičari

5 posters

Ići dole

Ustaški janjičari Empty Ustaški janjičari

Počalji  Sremac Uto Okt 14, 2008 11:03 pm

Evo da otvorim ovu temu jer se o ovome malo zna. Pričala mi moja jedna drugarica koja je bila u Jasenovcu i koju su takošer ustaše odveli u Jasenovac, kada je bila dijete ali je ipak preživela, da su ustaše zarobljenu malu srpsku djecu djecu nakon operacija na Kozari 1942. deportirali na sigurno te ih uzeli sebi. Njih nisu mislili pobit već stvorit nove ustaše koji se ne bi sjećali da su im ustaše pobili obitelji te da bi oni bili novi ustaše koji bi mrzili srbe. Baš poput Turaka nekad. Ali na sreću pa smo mi antifašisti pobjedili pa nitko nije zaboravio na ustaške zločine.
Sremac
Sremac
Udarnik

Broj poruka : 17
Datum upisa : 12.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Dr.Dabic Uto Okt 14, 2008 11:39 pm

Sremac ::Evo da otvorim ovu temu jer se o ovome malo zna. Pričala mi moja jedna drugarica koja je bila u Jasenovcu i koju su takošer ustaše odveli u Jasenovac, kada je bila dijete ali je ipak preživela, da su ustaše zarobljenu malu srpsku djecu djecu nakon operacija na Kozari 1942. deportirali na sigurno te ih uzeli sebi. Njih nisu mislili pobit već stvorit nove ustaše koji se ne bi sjećali da su im ustaše pobili obitelji te da bi oni bili novi ustaše koji bi mrzili srbe. Baš poput Turaka nekad. Ali na sreću pa smo mi antifašisti pobjedili pa nitko nije zaboravio na ustaške zločine.

Jest Druze,to je istina,meni je licno,pricala moja baba o tome,njoj su ustase kidnapisovale petero dece i jos 21 unuce i troje praunucadi.
Odveli su ih u Jastrebarsko gde su ih ucili kako da kolju Srbe koje su pohvatali na Kozari.
Moja baba kaze da su u jednom danu pobili pet hiljada Srba i to su napravili sve do podne,a tu decu vodili su i u Jasenovac na praksu gde su ih terali da ubijaju Srbe sa veoma teskim maljevima.

To je strasno,terati malenu decu,da dizu velike i teske maljeve.


Ustaški janjičari De


Evo,ovo su sva deca,unuci i praunuci,moje babe,koje su ustase naterale da budu njihovi janicari,a mojoj babi poslali su zajednicku sliku na poklon za njen rodjendan.
Dr.Dabic
Dr.Dabic
Udarnik

Broj poruka : 21
Mjesto : Prinudni boravak u Holandiji
Datum upisa : 14.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Cro_Boljševik Sre Okt 15, 2008 12:09 am

Ustaški janjičari Bogaljcic

To je istina Drugovi Evil or Very Mad

Na ovoj slici je moj stric koji je takodje bijo ustaski janicar.Ustase su ga svaki dan tjerale da ubija neduzne Srbe sa teskim maljevima,gdje je on dobio bruh ili kako se jos kaze kilu.
To je barbarizam,tjerati djecu,da dizu teske maljeve.
Ustaski kerovi upropastili su moga strica,prvo je dobio bruh,kasnije su ga odveli na operaciju kod nekog doktora Milosa,koji je bio nestrucan te je prilikom operacije ostetio neku arteriju,i mome je stricu,ostala noga bez dotoka krvi,pa su mu je naposljetku morali amputirati.
Neka se zna i za ovaj ustaski zlocin.
Sramota,tjerati djecu,da dizu teske maljeve. Evil or Very Mad
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Čika Savo Sre Okt 15, 2008 12:42 pm

Makaršta!

Nemojte bre da serete, deco, kakvi bre ustaški jagnjičari??

Ja sam lično video da su se zvali ovčari, a ne jagnjičari! Suspect
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Okt 15, 2008 1:32 pm

Ustaški kasapi su se imali da zovu jarčari!
Ustaški janjičari Retard11-rock-finest
Kad ovaj jarčar imade da tandrče po sopstvenoj gitari onda će posle da pojede našu sopstvenu nejač.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Čika Savo Sre Okt 15, 2008 1:38 pm

Jao, taj Rok šta omladina sluša ništa nevalja! (osim belog dugmeta)

Ustaški janjičari Svinja0512063382501pc6

Kad sam ja bio mlad, slušo sam izvorni, pravi, Srpski Rok milozvuk u dedinoj štali u okolici Đevrska! pig pig pig pig pig cheers


Poslednji izmenio Čika Savo dana Sre Okt 15, 2008 6:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Cro_Boljševik Sre Okt 15, 2008 5:49 pm

Nemojte bre da se zajebavate u ovako ozbiljnoj temi,
Nisu to obicni janicari,sto kradu janjce,vec oni ustaski sta ih zakolju zubima i pojedu na mjestu.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaški janjičari Empty Re: Ustaški janjičari

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu