Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja dejstva

4 posters

Ići dole

Moja dejstva Empty Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 2:35 am

Drugovi i drugarice, sve vas lepo pozdravljam. Sada cu malo da vam pisem o svojim dejstvima iz onog, a i ovog rata i razdoblja malo pre onog rata.
Pre svega, moram da priznam da sam se prije bojao javno govoriti o ovome. Bojao sam se da me ne pronađe UNS ili neka druga ustaska i proustaska organizacija. Ali sada vidim da nisam sam i ne bojim pisati o svojim delovanjima.

Delovao sam po prostoru kvislinske tvorevine, tako zvane NDH, Nemackoj, Italiji, Rusiji, Madžarskoj, Srbiji i jos mnogo zemalja.

Kada se oformila ustaska drzava, i kada su poceli sukobi, ja sam unistavao ustakse polu-gusenicare koje su dobili od Nemaca. To sam morao sam raditi, bilo je pre opasno da se posalje vise ljudi na tako rizicne operacije. Ali ja nisam imao nikakav strah od ustaskih kasapa, sve dok je uz mene bio moj PPSh koji sam specialno dobio iz Crvene armije nije bilo nikakvih razloga za strah. Tako sam ja jurisao na ustaske kasape i unistavao im vozila. Delovao sam onako pravo partizanski, na prepad, ustase nisu ni znali sta ih je pogodilo.

Moja dejstva Golanhalftrackxs2

Kada smo mi, partizani, postali malo brojniji, udruzio sam se sa svojih par drugova iz detinjstva. Zajedno smo rusili ustaske crkve. Samo u Krizevcima smo uspedli da unistimo oko 5-6 crkva i kapela.
Moja dejstva Church
Moja dejstva Church_burning
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 2:36 am

Kada su Nemci slali zalihe ustaskim kasapima, ja i moj veliki drugar Bosko Buha, kojeg sam imao cast upoznati napali smo nemacki konvoj. Uz takve bombase ko sta smo ja i buha od kamiona i vozaca je ostao samo pepeo.
Moja dejstva Image003
Moja dejstva _39960897_truck
Moja dejstva _42392753_car_ap416

Svojim bombaskim dejstvima i svojom hrabroscu zadivio sam mnoge komesare u Crvenoj armiji. Drug Staljin me licno pozvao na izobrazbu i dodatne pripreme u SSSRu. Tamo sam takođe uspeo da naučim ruski jezik. Uz 9 meseci, moram da priznam teskih priprema postao sam jedan od najelitnijih komandosa Crvene Armije. Bio sam neusporedivo bolji od Otta Skorzenya i njegovih samoprozvanih komandosa.

Povereni su mi visoko klasifikovani zadatci. Posebno sam se proslavio atentatima na visoke nemacke duznosnike i generale. Licno sam pobio preko 30 duznosnika, tacno 41 gestapovca. preko 100 generala i na hiljade nemackih vojnika i nizih casnika. Vecinu od ovih akcija vrsio sam snajperom. Proglasen sam definitivno najboljim strelcem u povesti ruske vojske opcenito, ne samo Crvene armije.
Moja dejstva 2
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 2:37 am

Nakon tako dobrih operacija poverena mi je ekstremna operacija u kojoj sam isao duboko anderkaver, i morao sam ju licno izvrsiti, bez pojacanja. Bio sam spreman i poginuti za druga Staljina, pa sam sa odusevljenjem prihvatio operaciju koju mi je poverio. Pruzio mi je fascikl u kojem su se nalazili dokumenti sa laznim imenom i povratnom vazduhoplovnom kartom Leningrad – Berlin.
Svi vi verovatno verujete da je pokusaj atentata na Hitlera delo domacih izdajnika u Nemackoj, ali ja cu sada da vas razuverim. Ja sam licno zasluzan za taj pokusaj. Kada se Hitler trebao sastati sa svojim casnicima da mu isporuce zlatne zube iz usta mrtvih jevreja, ja sam se kao slucajno zabio u njih i svojim madžioničarskim trikom zamenio aktovke. Ja sam vec bio na aerodromu u Berlinu kada se vest o eksploziji prosirila, ali ja i dan danas proklinjem taj dan i proklinjem eksploziv koji nije uspeo da ubije nacistickog vođu. Rusko vodstvo bilo je zadivljeno akcijom i nisu mi nista zamerali.
Moja dejstva Wolfsschanze1944
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 2:38 am

Iako sam dobio najvisa odlikovanja Crvene armije bio sam potisten neuspehom i vratio sam se u Beograd. Onde sam upoznao Čika Savu. Zatim smo posli u Sisak u nas kamp gde je i poceo partizanski otpor. Onde smo upoznali i Cro_Boljševika, Jugoslavena hrvatskih korena. On je imao par zadataka za nas. Posto je on bio partizanski general, a i njegovo ime se nadaleko culo prihvatili smo zadatke i bacili se na posao. Ja sam naseg Čika Savu upoznao s nekim osnovama koje sam naucio u Crvenoj Armiji. Prve mete su bile ustaske zeleznice i vlakovi. Sve napade smo izveli samo ja i Čika Savo…
Moja dejstva F25-duren-rolling-stock-bombed-ww2
Moja dejstva F25-weisbaden-german-railroad-ww2

Nakon ovih akcija, ja i Čika Savo bili smo više od drugova, postali smo braca…Braca po oruzju i dejstvima. Cro_Boljševik je bio odusevljen nasim diverzijama, te nas je predložio za unapređenje. Čika Savo se proslavio u ovim akcijama, te je imao cast da poducava partizane u Italiji, gde je naravno sa odusevljenjem i otisao.

P.S. Sutra sledi nastavak price o mojim dejstvima. Sve do sada je ziva istina!
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 3:08 am

Nakon uspešnih akcija jedan od partizanskih casnika urucio mi je pismo od Cro_Boljsevika u kojem je pisalo sledece:
“Druze Jovane, cestitam vam na uspjesno izvrsenim akcijama. Ovom prilikom vas obavjestavam da imate pravo na dvo-tjedni zasluzeni odmor. Potrebno je samo javiti se u štab da dobijete potrebnu dokumentaciju. SMRT FASIZMU – SLOBODA NARODU.“

Odmah po primanju ovog pisma krenuo sam u štab u Sisku, onde sam pokupio svoje stvari, pozdravio druga, generala Cro_Boljševika i odmah se zaputio za Vinkovce da posetim rodbinu. Nakon poseta rodbini otisao sam na svoje imanje, onde sam se opijao, slavio sam, druzio se sa drugovima. Evo dok vam ovo pisem vracaju mi se te slike… Secam se da sam uzivao gledati mlade Vinkovcanke, definitivno najlepse partizanske u celom univerzumu…
Moja dejstva 0802-rojterMoja dejstva 47006.1449266
Moja dejstva Partizanka05Moja dejstva Red-star-w350
Partizanke... Sve redom iz Vinkovaca, pa mi recite da nisu najlepse vinkovacke partizanke…

U par navrata bilo je sukoba sa folksdojčerima, ali to je sve proslo relativno dobro. Nakon 10 dana, bas dok sam ranio krave u stali primio sam jedan paket. Drug Čika Savo mi je poslao šmajser kojeg je uzeo s ramena mrtvog fasista. Lepo sam se osecao kada sam vidio da me se drugar, moj brat po dejstvima setio.
Moja dejstva MP40A-mast
Brzo je proslo to vreme odmora, vratio sam se u štab u Sisak na nove zadatke…
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 3:21 am

Nakon sta sam se vratio sa odmora bio sam svez i spreman za nove zadatke. Nije proslo dugo i javio mi se Cro_Boljsevik, poslao me u Italiju da pomognem karabinjerima i talijanskim partizanima u borbi protiv fasista. Tu slede dela po kojima sam postao planetarno popularan…

Naime u pocetku sam delovao sam…Skrasio sam se u obliznjoj sumi blizu Rima, spremala se kolona fasista, i prolazili su bas tim putem, u blizini gde sam ja bio smesten. Bilo ih je oko dvesta, a ja sam…I na prepad, dve bombe, okvir metaka…Sve sam ih pobio i uspeo da se vratim u skloniste neopazen. Pobio sam ih sa smajserom sto mi ga poslao drug Savo…
Izveo sam 6 takvih akcija, ukupno sam resio oko hiljadu i po fasista… Jos jedna napomena, ta moja dejstva su bili uzor za pisanje romana i snimanje serije „Kapelski kresovi“… Ja sam licno birao aktore za tu seriju…

Moja dejstva _47b4c47ab69ec
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Čika Savo Pon Avg 11, 2008 3:26 am

Hvala ti druže što si ovde postavio slike ovih junačkih dejstava!!

Jel se sećaš kad smo pre par godina u glavnom ustaškom gradu Berlinu razneli autobus pun povampirenih i naoružanih pripadnika ustaške mladeži od 5 do 8 godina?? Mnogo je dobro bilo!!

Moja dejstva Datasx6.th

A evo i našeg druga Nedžada u američkom gradu Vankuveru pred autobusom punim povampirenih ustaša koji je malo posle slikanja i razneo! Ti si bio zaslužan za logistiku, javio si kad ustaška deca dolaze u školu da zna kad treba da razori bus!

Moja dejstva 6a00d8341ed86553ef00e55yb2.th
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 11:13 am

Čika Savo ::Hvala ti druže što si ovde postavio slike ovih junačkih dejstava!!

Jel se sećaš kad smo pre par godina u glavnom ustaškom gradu Berlinu razneli autobus pun povampirenih i naoružanih pripadnika ustaške mladeži od 5 do 8 godina?? Mnogo je dobro bilo!!

Moja dejstva Datasx6.th

A evo i našeg druga Nedžada u američkom gradu Vankuveru pred autobusom punim povampirenih ustaša koji je malo posle slikanja i razneo! Ti si bio zaslužan za logistiku, javio si kad ustaška deca dolaze u školu da zna kad treba da razori bus!

Moja dejstva 6a00d8341ed86553ef00e55yb2.th

Druže Savo, sećam se sećam, kako bi to mogo da zaboravim... Nakon toga smo dejstvovali po svim autobusnim stanicama diljem Rajha, pobili smo hitlerjugenda a isto tako i ustaske mladezi, sve sami buduci kasapi...Na svu srecu pa smo mi to sasekli u korenu.

Jos i danas se setim mirisa mesa goruce ustaske dece, i njihovog vristanja...kada mi se ta secanja vrate nabacim osmeh na svoje lepo lice...Ja nisam mogao da sakrijem svoje kanibalske sklonosti, pa sam potajno tebi iza leđa ugasio jednog kasapa Embarassed , malog arijevca iz HJ, ali naravno celog sam ga pojeo.. Twisted Evil
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Srbin-Jevrej Pon Avg 11, 2008 1:18 pm

Mnogo lepa vremena su to bila. Ja sam lično trenisao Crvene Brigade i Majnhof Bader za borbu protiv imperijalizma i trulog kapitalizma.
1956. sam uspeo da odem na Kubu, gde sam sa drugom Fidelom vodeo borce za slobodu otadžbine protiv američkih imperijalističkih interesa. Ja sam lično ovaj levo od Fidela.
Moja dejstva 610x
Posle sam imao da odem u Severni Vijetnam gde sam dejstvovao u Vijetkongu u borbi protiv Amerikanaca. Ja sam lično ovaj s križem. Ateista sam, i neznam tačno zašto sam imao da nosim križ, verovatno sam popio flašu više brlje.
Moja dejstva Rebel-soldiers
Moja dejstva Nahr_al_Bared_Palestinian_terrorist_camp
Ovo sam ja lično u Palestini, gde sam imao da trenišem PLO i Fatah. Posle su umeli da dejstvuju po mojim metodama, uspeli su da dižu autobuse pune jevrejskih ustaša u zrak, tačno onako kako sam ih naučeo.
Moja dejstva Militants
Ja sam ovaj prvi sleva. Druga dva su moji drugovi, pre zabijanja u autobus pun ustaša.
Moja dejstva Book6
Evo i mene u Krajini 1991. sa komšijama gde smo uspeli da se odupremo 50 000 000 povampirenih ustaša koje su htele da osvoje i okupišu selo i posle nas kasape i siluju.
Moja dejstva 2vxj8zm
3 automata s kojima je vascelo selo uspelo da se odbrani od ustaških kasapa. Automate su nam imali da daju drugovi iz JNA.
Moja dejstva Suicidebomberkid
Ovo mi je lično dete, spremno da se digne u zrak za vascelo srp.....khm....jugoslovenstvo u boju protiv ustaša.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Partizan_Vk Pon Avg 11, 2008 1:36 pm

Ovo je jedno od mojih dejstava iz ne tako daleke proslosti. Iskreno moram da priznam ideju sam pokupio od japanskih kamikaza, samo sto sam ja jos malo usavrsio tehniku a i tehnologiju izvođenja napada...

Moja dejstva Image1
Moja dejstva September%2011%202001

Znam da mi necete verovati, ali istina je kunem vam se...Ovo je moje delo. I jos nesto sta necete verovati, ja sam licno upravljao sa obadva vazduhoplova. Proučavao sam spise Svetog Save i uspeo da izučim tu okultnu magiu teleporta. Tako da sam nestao pre sta su se avioni zabili u zgrade. Na ovu misiju me poslao drug Tito, ukazao mi se jedne noći i rekao da moram to da uradim inače dovodim jugoslavenski narod u opastnost...Sa zadovoljstvom sam to prihvatio.


Ovaj uradak je snimio Čika Savo, a par tjedana kasnije vratili smo se u Beograd...Ni on nije mogao verovati kako sam uspeo da se ziv izvucem...ali ja sam mu rekao: Samo je vera sacuvala mene, naravno vera u Tita i Partiju...


Poslednji izmenio Partizan_Vk dana Pon Avg 11, 2008 1:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Svaka cast

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 1:39 pm

Druze,pa ti si zasluzio orden narodnog herojami to ne jedan,nego tri,ma koja tri,tristo,i da znas mnogo ti bre zavidim.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Čika Savo Pon Avg 11, 2008 8:14 pm

Nisam hteo da spominjem ovo zadnje dejstvo u Svetskom Ustaškom Centru, jer bi povamperisani Cijini agenti mogli da te kasape! Ali sačuvaćete opet vera u druga Tita!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Srbin-Jevrej Pon Avg 11, 2008 11:59 pm

Mnogo lepo dejstvo koje umem da izvedem docnije...
Moja dejstva Nuclear-bomb-badger350
Vascele ustaše će da nestanu sa lica zemlje posle ovoga. Nama neće da bude ništa.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja dejstva Empty Re: Moja dejstva

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu