Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

4 posters

Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

Počalji  Cro_Boljševik Ned Avg 10, 2008 2:33 pm

Evo oglasa iz novina,gdje ustase reklamiraju svoj restoran

Restoran Mc Pavelich omiljeno je okupljalište ustaša. Taj restoran se nalazi u jednom malom zaseoku sa 8 stanovnika i svi su zaposleni u njemu. Evo i njihove reklame:

Rvatice i Rvati!

Kucnuo je čas da otvorimo kafane i restorante u kojima ćemo se posjecivati najesti napiti slaviti i naravno, svakodnevno upisivat u knjigu žalbe!

To je restorant i kafana McPavelić! Već ste upoznati s ovom fascinantnom idejom koja je impresionirala široke mase među domaćim i stranim ljudima, pa čak i drugim vrstama nižim od čovjeka po inteligenciji (npr. srba)!

Ovo je Restoran za Ustase prave... Nudimo vam širok izbor jela: „Mek Jasenovac fiš sendvić“-. “Mek crnac“-sendvić sa crnim zagorenim mesom koje podsjeća na uniforme Crne Legije, i još mnoga jela, kao što su „Mek čiken Boban“, „Mek Pavelić meni“, „Mek Ustaša hepi mil tj. sretni obrok“, „Mek srbin“-sendvić koji podsjeća na naše prekodrinske komšije, „Mek Janez“-sendvić u obliku Slovenije- U PRIRODNOJ VELIČINI i tako dalje.

Piće- Kafa, kola, piva i Vino, ma sve cak i cappy Very Happy

I još spešl surprajs koje ćete morat otkrit kad dođete u naš restorant, koji će bit na mjestu sadašnjeg Šeratona, kao što ste čuli!

Pozdrav i za jest spremni!

A vec draga braco i sestre Rvatice i Rvati imamo i himnu...

Himna Mc Pavelich:

A reko ovdje ovo poslusajte pa ondak pocnite citati citate:

HUP - Jasenovac i Gradiska Stara - Verzija 1 (Tomicic).mid





Evo još jedna pjesma, uz koju su naši kuhari kuhali, bili ponosni na nju;

Mek Pavelić i Mek Jasenovac, Mek Pavelić i Mek Jasenovac!

To je, ljudi, najbolji restoran, To je, ljudi, najbolji restoran!

Sad po Sisku kamioni žure, sad po Sisku kamioni žure!

Voze meso Gavrilovića Djure, Voze meso Gavrilovića Djure!

U Petrinji klaonica bila, u Petrinji klaonica bila!

Mnogo mesa dostava donila, mnogo mesa dostava donila!

Moze meni moze meni i jedna velka pivska flasa

Przim pile przim pile da mi oni iz HUP-a ne cvile !

Tko je moga zamisliti lani, tko je moga zamisliti lani....

Ma da će prasad jesti muslimani, prasad jesti muslimani!

'Ko je reka, jeba li ga ćaća, 'ko je reka jeba li ga ćaća?

Ma da MekPavelić radnike ne plaća,MekPavelić radnike ne plaća??

Sarajevo ispod Trebevića, Sarajevo ispod Trebevića!

Više nema roktanja prasćića,više nema roktanja prasćića!!





-Evo sljedi ondak i odpjevana verzija uskoro

ljep pozdrav iz toplog Restorana Mek Pavelich

Nema što, ovo će sigurno postati jedan od najelitnijih svjetskih restorana.



Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Povamp13

Poseban meni,10.04 svake godine,kada je hrana i pice potpuno besplatno,kada se dodjeljuju i nagrade u sada vec tradicionalnom natjecanju u jedenju McSrburgera.

Pobjednik je onaj koji najvise pojede McSrburgera,a za nagradu ima cijelogodisnju besplatnu prehranu u svim restoranima McPavelich.

Na gornjoj slici vidimo proslogodisnjeg pobjednika tradicionalne McSrburgerijade.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty Re: Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Avg 10, 2008 2:44 pm

MekSrburgeri na "gradelama". Ovde imate da vidite kako ustaše mogu da prave specijalitet iz kombinovanih creva i mozgova sr....jugoslovenske dece, žena i starčadi. Evil or Very Mad

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Gradele23pv
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty SKANDALOZNO

Počalji  Cro_Boljševik Ned Avg 10, 2008 3:29 pm

A evo i obliznje tvornice i mesare iz koje ustaski kasapi snabdjevaju svoje restorane.

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Automa12

Na slici je proizvodni,to jest potpuno automatizirani proces ubijanja neduzne srpske nejaci,koji je osmislio ustaski inzinjer i naucnik Hinko Picili,poznat jos po gradnji velikih krusnih peci,to jest pekarnicas u kojima se pece kruh za ustaske restorane.

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Automa13

A na ovoj slici je potpuno automatizirani Srbosjek koji moze u jednom danu iskasapiti neduznih Srba,vise nego sto Varazdinska Vindija iskasapi pilica u godini dana.

Zahvaljujem se Drugu Savi Kovacevicu,na ovim slikama,koje mi je ustupio i riskirao svoju glavu da mi ih pribavi,tako sto se ubacio u ustasku klaonicu,glumeci jednoga od ustaskih kasapa.

Samo Druze Savo,ne rece ti meni sta ono bi kada su te rasporedili na proizvudnu traku,jesi li i ti mozda morao iskasapiti kojega neduznog Srbina,mislim ako i jesi mi te razumijemo,inace bi te razotkrili i tebe iskasapili,i mi bi smo ostali uskraceni bez ovih dragocjenih informacija.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty Re: Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Avg 10, 2008 4:43 pm

Druže Bolševik, imam da kažem mnogo reči o tome šta se desilo. Ustaše su želele da daju komandu da imam da iskasapim srpsko dete i starče. Ja sam se lično odupreo tome, i nisam hteo da budem ubica komšija. Tačno u to vreme je crkla eletrika, i uspelo je da nestane struje. U tom momentu uspeo sam da pobegnem iz mesare, a besne ustaše su htele da me pretvore u ćevape. Docnije su me stavili na "gradele" i lično me mučili i kasapili. Uspeo sam da pobegnem, tačnije u Dominikansku Republiku, i ne sme više da bude komplikovanosti.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty Re: Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

Počalji  SaoKrajina Sub Nov 01, 2008 2:02 pm

Srbin-Jevrej ::Druže Bolševik, imam da kažem mnogo reči o tome šta se desilo. Ustaše su želele da daju komandu da imam da iskasapim srpsko dete i starče. Ja sam se lično odupreo tome, i nisam hteo da budem ubica komšija. Tačno u to vreme je crkla eletrika, i uspelo je da nestane struje. U tom momentu uspeo sam da pobegnem iz mesare, a besne ustaše su htele da me pretvore u ćevape. Docnije su me stavili na "gradele" i lično me mučili i kasapili. Uspeo sam da pobegnem, tačnije u Dominikansku Republiku, i ne sme više da bude komplikovanosti.
Bre, nemoj tamo da ostaješ dugo. Vrni se u otadžbinu Jugoslaviju. Ne dopusti da ustaše likuju. Oni i žele da nas sve ako ne pobiju, onda proteraju.
SaoKrajina
SaoKrajina
Udarnik

Broj poruka : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty Re: Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

Počalji  danni1 Ned Jul 25, 2010 11:52 pm

Bio u restoranu.
Izuzetna kuhinja,stvarno znaju kako se kuha.
jebeš francusku kuhinju ovo trba probati.

danni1
Udarnik

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci Empty Re: Ustaski kanibali otvorili restoran sa meniom od srpske nejaci

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu