Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit

4 posters

Ići dole

jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit Empty jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit

Počalji  ustasa nad ustasama fasis Pon Avg 31, 2009 11:13 pm

jebali vi mater sebi na svom grobu da vas jebo tito i partija odite se uvlacit karadicu u dupe u bradu netreba mi zvjezdica na glevi vec ja nosim crven bjeli plavi mene moja naucila mati da je pjevam zivjeli hrvati mene moja naucila strina svim srbima picka materina NAPUSITE SI VI MOG KURCA DOK MI PUSITE I LIZETE TERASU PLJUNEM VAM NA SREDINU SRBIJO ZNAJ SVEMU JE KRAJ ZBOGOM I VISE SE NE VRACAJ!!!!!!!!! RASCVJETALA CRVENA GLAVA JEBO JA SAM TITU MARSALA OOOOO OOOOO KO SLUSA CAJKU JEBEMO MU MAJKU OOOOOOOOO

ustasa nad ustasama fasis

Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit Empty Re: jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit

Počalji  Cro_Boljševik Pon Sep 07, 2009 6:06 pm

Ovoga bi trebalo po kratkom postupku Wink
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit Empty Re: jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit

Počalji  budimpesta04 Sub Mar 30, 2013 11:28 am

ustasa nad ustasama fasis ::jebali vi mater sebi na svom grobu da vas jebo tito i partija odite se uvlacit karadicu u dupe u bradu netreba mi zvjezdica na glevi vec ja nosim crven bjeli plavi mene moja naucila mati da je pjevam zivjeli hrvati mene moja naucila strina svim srbima picka materina NAPUSITE SI VI MOG KURCA DOK MI PUSITE I LIZETE TERASU PLJUNEM VAM NA SREDINU SRBIJO ZNAJ SVEMU JE KRAJ ZBOGOM I VISE SE NE VRACAJ!!!!!!!!! RASCVJETALA CRVENA GLAVA JEBO JA SAM TITU MARSALA OOOOO OOOOO KO SLUSA CAJKU JEBEMO MU MAJKU OOOOOOOOO

Op cup lastavac
u dupe ti krastavac
Ohoooooohooooo

budimpesta04

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit Empty Re: jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit

Počalji  Judenfrei Pon Apr 01, 2013 5:35 am

Bujica ružnih reči sa tako lepih usana


Dobar si ti Mladić
Judenfrei
Judenfrei

Broj poruka : 3
Mjesto : Hrbija i Srbatska - dva srca drugarska
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit Empty Re: jebat cu vam mater milu na titovom grobu i titi cu u usta svrsit

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu