Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja rodna kuća... Srce mi se para...

4 posters

Ići dole

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Empty Moja rodna kuća... Srce mi se para...

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 7:40 pm

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Shackqn0.th
Moja rodna kuća u Đevrsku, moja dva unuka Jevrosim i Draža se vide sa strane kako rade perverzije na komšijinoj mačci Blavorki.

Drugovi, jel vi vidite na šta ovo liči?? Ovo je zapostavljeno, velika i impresivna srpska arhitektura propada jer ustaške vlasti ne žele da mi obnove kuću! Srce mi se para kad ovo vidim... Sećam se kad smo se kao mali ovde igrali ustaša i četnika, kad smo igrali kolo oko lomače na kojoj smo palili muslimane, kad smo silovali komšijinu kravu.... Svega se sećam, a sad je svega nestalo. Najlepši dio Jugoslavije, SAO Krajina, je zapostavljen. Sve je bre zaraslo! Zarasle su čak i dvametraduboke jame u koje smo bacali ustaške kerove koji su hteli da siluju srpske mačke!! Pa u pičku materinu, drugovi, ne smemo da dopustimo da se ovo nastavi! Predlažem radnu akciju "Antifašistički čistači krajine", idemo da očistimo moju kuću i okućnicu, a nakon toga ćemo da okrenemo prase, janje ili muslimana, ovisi šta prije uvatimo! Ajde molim vas, tu kuću je podigo moj deda Živojin sa svojim bratom Lazarom, neću da to propadne!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Empty Re: Moja rodna kuća... Srce mi se para...

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:04 pm

Druze Savo,moje dvije ruke rado ce ti pomoci a i noge,ukoliko mi osteroporoza dozvoli.
U zadnje vrijeme bole me i ledja,uscaklo me u krizima,pa ti ja ne smijem velikoga tereta.
Ako hoces ja ti mogu doci i pomoci,ali vise savjetodavno,jer isijas nikako da me popusti,a muci me i gastritis.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Empty Re: Moja rodna kuća... Srce mi se para...

Počalji  gejlord Sre Sep 17, 2008 7:41 pm

Moja sopstvena kuća gde živim. Ovde se ja i Rozi Cvetić penetrišemo.
Moja rodna kuća... Srce mi se para... Shack
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Empty Re: Moja rodna kuća... Srce mi se para...

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 9:08 pm

guze gore...pobeda je na domak ku..ruke
Moja rodna kuća... Srce mi se para... Zajedno8mala
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Empty Re: Moja rodna kuća... Srce mi se para...

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 9:22 pm

a velika tuga uvek ispred kuće druga Tita...

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Tito1
Kako kaže Svetlana Ognjanović, svake godine 4.maja, kao i na Titov rođendan 25.maja, Kuću cvijeća posjeti više hiljada posjetilaca iz cijele bivše Jugoslavije. Tijekom prošle godine (2007) Titov grob posjetilo je ukupno 138 hiljada posjetilaca iz cijeloga svjeta.

Zvukom sirene u 15.05 sati u Titovu rodnom Kumrovcu obilježena je 28. godišnjica Titove smrti. Ispred spomenika Josipu Brozu Titu vijence su položila brojna društava Josipa Broza Tita iz cijele bivše Jugoslavije i SDP-a iz cijele Hrvatske.

U Beogradu su bila mnoga izaslanstva i udruge iz svih krajeva bivše Jugoslavije i tako su odali čast Josipu Brozu Titu u Kući cvijeća u Beogradu na 28. godišnjicu njegove smrti.

pogledajte naše pionire koliko su izrasli ... postali su pravi komunisti još malo da postanu ovake lole.

Moja rodna kuća... Srce mi se para... LITTLE-Rokeri's+Moravu+-+Jugoslovenska+ploca+-+VOCAL-HARMONIKA
pa da se ode u eskurzija
Moja rodna kuća... Srce mi se para... Zelje
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

Moja rodna kuća... Srce mi se para... Empty Re: Moja rodna kuća... Srce mi se para...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu