Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

+3
Srbin-Jevrej
Cro_Boljševik
Čika Savo
7 posters

Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Čika Savo Sub Avg 09, 2008 6:58 pm

Ja prosto nemogu da verujem svojim ličnim očima!! Kum Dule iz Španije mi je doneo tajni ustaški dokumenat koji je nabavio od komšije Jevrosima!

Evo najglavniji deo. POZOR! Transkripat je na ustaškom jeziku, moguće teško čitanje, molim na pozor.

Zvonimir Červenko: Gospodine Tuđman, smijem li vas priupitati, kako ćemo napasti Knin.

Predsjednik: Šta kako jebote? Ubij srbine! Sve ih ubij! Pucaj na civile prvo, redom ovim - nejač, djeca, žene, starčad, pa ostalo. Jasno? Nemoj da brljaš, imat ćemo kontrolne točke koji će sve nadzirat! Ja te plaćam!

Zvonimir Červenko: Jasno mi je gospodine Predsijedniče! Smjesta ću obavjetsiti svoju jedinicu da vojno djeluje!

Vladimir Zagorec: Mogu ja, mogu ja!?

Zvonimir Červenko: A šta bi ti?

Vladimir Zagorec: Ja bi išao dole, imam nekoliko kamijona metaka da prodam, ako kome zatreba?

Gojko Šušak: Daj Vlado čekaj sad, pusti da se dogovorimo prvo!

Gojko Šušak: Ante, šta si ti naumio?

Ante Gotovina: Pa ovako gospodine ministre, ja sam mislio prvo sa kanaderima zasut Knin benzolom i onda neka naša jedinica to precizno gađa, ako bude sve po planu...onda bi...

Gojko Šušak: Misliš da bi...

Ante Gotovina: Gospodine ministre, nije uopće upitno da bi...jer ako kanader...i onda...

Gojko Šušak: Znači to je...

Zvonimir Červenko: Pusti ga Šule, zna čovjek šta radi, jel tako Ante?

Ante Gotovina: Naravno generale.

Davor Domazet: Mogu samo ja nešto predložiti?

Ante Gotovina: (smijeh) možeš i naložiti... (smijeh)

Gojko Šušak: Ante daj zatvori tu labrnju! Reci Lošo...

Davor Domazet: Pa ovako, sagledavajući sektor Knina, to bi trebalo granatirati. Ali isključivo na ljudstvo. Jer, pokazalo se da ako baciš granatu na živu silu da...

Gojko Šušak: Misliš da će to onda...

Davor Domazet: Sigurno.

Predsjednik: Lijepo rečeno Admirale! Evo ti jedan Red Kneza Domagoja!

Davor Domazet: Hvala predsjedniče! Dozvolite da nastavim. Znači, sektor Knina bi trebalo nakon granatiranja...probati...jer ima mnogo...nisu svi Hrvati tamo...

Predsjednik: Misliš da bi te druge trebalo...

Gojko Šušak: Gospodine Predsjedniče, to nije uopće upitno. Samo pitanje je kako ćemo ih...

Predsjednik: Ma da se mene pita, ja bi to sve...

(u pozadini se čuje glazba "Jasenovac i Gradiška Stara")

Predsjednik: Zvone!

Zvonimir Červenko: Da predsjedniče!

Predsjednik: Kako stoje one tvoje jedinice u sektoru Dvor na Uni? Izvješaji govori da je cijela brigada u punoj spremi...sad, dali je to točno?

Zvonimir Červenko: Je, spremni su, imamo cijelu mehaniziranu brigadu na raspolaganju. Sa terena je stigao izvještaj, situacija je odlična, sve je u najboljem redu i stanju pripravnosti.

Predsjednik: Jesu spremni za godišnju utrku prema Dvoru? Ja sam tamo se kladio na svoju brigadu, ne mogu dozvoliti da se utrka ne održi...

Zvonimir Červenko: Gospodine Predsjedniče, sve je spremno, sve brigade su na startnoj crti čekaju zapovjed za početak utrke.

Predsjednik: Odlično. Nebi htio da se zbog naše akcije prekine tradicionalna utrka prema Dvoru na Uni. Jesi im rekao da je moguće da u slučaju našeg djelovanja na neke ciljeve da je u planu da protjeramo...da taktički preselimo neke stanovnike...ako nisu...domovnica...

Zvonimir Červenko: Sve je jasno. Rekao sam im da ne staju pred ničim. Utrka će se održati bez obzira na sve.

Predsjednik: Odlično. Jer ja sam baš rekao ovima, da ako bude netko koji nije...znači netko ko nije...crven bijeli plavi...da onda krene prema Dvoru...da će tamo čekati autobusi.
To bi moglo biti onda ove godine jako napeto, prvi put bi mogli imati utkru sa zaprekama...

Zvonimir Červenko: Imamo već nekoliko američkih aviona, prate situaciju iz zraka. Nećemo dozvoliti da netko nas prepriječi. Pa čak i ako budemo trebali...

Predsjednik: Nema stajanja...ako netko bude...samo vi naprijed...

Predsjednik: Generale Gotovina!

Ante Gotovina: Recite gospodine Prijedsijedniče.

Predsjednik: Kako stoje stvari u ostalim sektorima? I dali si nazvao gore...

Ante Gotovina: Svi ostali sektori su pod teškim nadozrom...jedinice...iz Sjeverne...osmatraju.

Predsjednik: Koliko avijona je u zraku?

Ante Gotovina: Nekoliko stotina je već gore. Neki su i bomb...bacat će se letci...sa uputstvima...kako do točke izvlačenja...sve je spremno

Predsjednik: Odlično.

Davor Domazet: Kako stoji situacija sa ovim koji nisu...bez puška...žene...oćemo i njih...

Predsjednik: Naravno...moramo osigurati...sve...bez ustupaka...sve to...taktički...selidba

Davor Domazet: Na zapovijed! Mislio sam, dali bi možda mogli da neke od njih...iz zraka...da brže odu preko...

Ante Gotovina: I ja sam to htio predložiti...mislim da bi taktički gledano to bilo čak i nužno...ako je veća kolona...da onda malo...djeca...nejač...za taktičku uspješnost...

Vladimir Zagorec: Imam ja nekoliko...SAM...svoj majstor...petarde...mogli bi...

Ante Gotovina: Pošto komad?

Vladimir Zagorec: Ne brini ništa, sve plaća...Peter...Gal...ovaj...

Ante Gotovina: Jesi zvao u Zrakoplovstvo? Da napune kanader sa...

Vladimir Zagorec: To je riješeno. Bit će spremno za sutra.

Davor Domazet: Čekajte malo. Kad napravimo plan, kad ga ostvarimo, morat će ostati neki...zaostaci.

Predsjednik: Toga se i ja bojim. Generale, jeste li zapamtili moju zapovijed u slučaju da pri izviđanju terena naiđete na nekog koji nije iz...

Ante Gotovina: Naravno gospodine Predsjedniče, zaoštreni su noževi i kuke, mislim da ćemo sa time...

Predsjednik: E tako da. Pogotovo ove mlađe vidi da...

Ante Gotovina: A šta ćemo sa starčadi i nejači? Žene?

Predsjednik: Ma to sve isto...nemoj puno se...samo...

Ante Gotovina: Sve jasno gospodine Prijedsijedniče.

Predsjednik: Onda mi ne preostaje ništa nego da vam dam dopuštenje za izvršenje svih zapovijedi. Želim vam svu sreću i neka vas prati...ovi...iz Sjeverne...avioni...i tenkovi...

Davor Domazet: Hvala Prijedsijedniče. Sve je to riješeno.

Predsjednik: I koliko na kraju po zadnjim procjenama ima na cijelokupnom sektoru ovih...sa druge strane...

Davor Domazet: Negdje oko 10 milijuna...to su grube procjene, sa terena. Ali su dosta točne.

Predsjednik: E dobro. Nemojte da jedan ostane...sve ih...

Davor Domazet: Na zapovijed Prijedsijedniče!

(Matija Babić uskače u prostoriju, sa fotoaparatom Smena 6, sa kokardom na glavi, poslikava sudionike te u brišućem letu grabi prislušni uređaj ispod hrastovog stola. Uspješno bježi.)

* prekid transkripta
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty SKANDALOZNO

Počalji  Cro_Boljševik Sub Avg 09, 2008 7:17 pm

Kerovi ustaski,znam za ovaj transkript,to je isti onaj sto mi je pokazao komesar Mesic,prije nego ga je odnio u Hag.
A Tudjmanu bi trebalo oduzeti spomenicu heroja NOB-a i necasno ga otpustiti iz SKJ.

Zna li netko da li je to moguce posmrtno napraviti Question
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Čika Savo Sub Avg 09, 2008 7:19 pm

Cro_Boljševik ::Kerovi ustaski,znam za ovaj transkript,to je isti onaj sto mi je pokazao komesar Mesic,prije nego ga je odnio u Hag.
A Tudjmanu bi trebalo oduzeti spomenicu heroja NOB-a i necasno ga otpustiti iz SKJ.

Zna li netko da li je to moguce posmrtno napraviti Question

Neznambre, ali treba da pokušamo! Ja sam mislio da je Franja pošteni i časni Jugosloven, a ispada da je bio ustaški kasap!! I Jasenovac je slušo, bre! Još samo fali da vaskrsne i da se povampiri, ker ustaški!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Avg 10, 2008 12:49 pm

Oduvek sam govoreo da je Franja ustaša! Transkripat je uspeo da to dokaže faktovima.
Ovo si verovatno uspeo da nabaviš od Save Štrbca.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Milojica Pantelić Sre Jan 21, 2009 5:48 pm

franja je jedno vreme bio dobar covek,al ga je onaj vrac pretvoreo u ustašu!!!
Milojica Pantelić
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 94
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Ristivoj Prsan Uto Mar 17, 2009 12:16 am

ja nikad nism voleo Franju..treniro je naš Partizan, a mi smo voleli Crvenu zvezdu gdje je naš Piksi igro.....

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! 4437_Crvena_Zvezda
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Drug_Gavran Čet Sep 09, 2010 3:54 pm

pisam se ovi grb

Drug_Gavran

Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  KPH_gay Čet Sep 09, 2010 8:38 pm

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Images?q=tbn:ANd9GcQOoaQNC3eplgfKh0WhKhgYjz-0iNVhH7PtSL2OSN1HBKt8Lds&t=1&usg=__zmfTfQgupGJj6RJdXzjfqVV5qM4=
ovdje se lijepo vidi da je drug đeneral Franjo bio partizan! Ovo je naša država jer je naš čovek bio na čelu nje...pa još jedan naš (Mesić) i još jedan naš je trenutno (Josipović)
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!! Empty Re: Franja Tuđman- Ustaški koljač i izdajica Jugoslovenstva!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu