Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

5 posters

Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:12 pm

Drugovi, dok ovo pišem suze mi kaplju po pisaća mašina, ne mogu da se kontrolišem!! Ustaše su napale mog unuka Rajka, brutalno mu izbile nekoliko zubi i napravile mu ustašku tetovažu na glavi!! Sa markerom! Sad se to nikad neće da opere, jer je običaj u našoj familiji da se nikad ne kupamo. Rajko je imo i 3 junačke tetovaže; četničku, komunističku i židovsku, ali ova ustaška sve to kvari! I još je crna, ustaške crne boje, boje đavla!! Pogledajte jadnog Rajka, izgledo je isto ko ja u mladosti, a sad izgleda ko prokleto ustaško kerče:

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Rajko1ip9
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 9:14 pm

Mnogo strašno bre. Zašto je Rajko umeo da prehodne tetovaže radi sa zelenim umesto sa crvenim markerom?
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:18 pm

sava_kovacevic ::Mnogo strašno bre. Zašto je Rajko umeo da prehodne tetovaže radi sa zelenim umesto sa crvenim markerom?

Jebiga bre, radio je tetovaže u JNA. Pa ti najbolje znaš da su sve bile zelene!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:20 pm

A zasto Rajko nije petokraku sebi utetoviro.

Ne znam ali mislim da bi smo ga sada trebali tuziti zbog nosenja i isticanja ustaskoga znakovlja.


Tko je za to da ga tuzimo,neka digne 3 prsta ?
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:20 pm

Zaboravio sam napomenut da su ga ustaše i silovale! Na guzici je također imo tetovažu, sliku Svetog Save šta mu je napravio njegov dečko dok je bio u JNA. Ustaše su prilikom silovanja primetile tetovažu i uzele marker i Svetom Savi nacrtale Hitlerove brkove i svastiku posred čela!!! Đubrad nevaspitana. Nisam mogo da verujem sopstvenim očima da su mog sopstvenog unuka ustaše tako zlostavljale! Platiće, majkemi!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 9:21 pm

(troprst) Vaistinu, trebao je da bojadiše crvenom ili smb, nikako tamno zelenom, jer tamnozelena je muslimanska farba. Ima da bude da su ga ustaše prebile jer su zamislile da je musliman. Shocked


Poslednji izmenio sava_kovacevic dana Čet Avg 07, 2008 9:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:22 pm

Cro_Boljševik ::A zasto Rajko nije petokraku sebi utetoviro.

Ne znam ali mislim da bi smo ga sada trebali tuziti zbog nosenja i isticanja ustaskoga znakovlja.


Tko je za to da ga tuzimo,neka digne 3 prsta ?

Jeste, slažem se. Znam da mi je unuk, al đubre ima ustaško slovo U na sebi! I budući da se u mojoj familiji niko ne pere, nemožemo to da izbrišemo.


Zapravo, imam ideju, ajmo da ga zatučemo do krvi i da sa njegovom krvi očistimo ustašku tetovažu!! Evo ja prvi dižem tri prsta za to! I na rukama i na nogama! Znači, već nas je četri!!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Nebojša Čet Avg 07, 2008 9:23 pm

mnogo lep je Rajko
Deda Nebojša
Deda Nebojša
Udarnik

Broj poruka : 10
Godina : 89
Mjesto : Bobota
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:27 pm

Deda Nebojša ::mnogo lep je Rajko

Jeste, na njega su prešli najbolji geni iz familije. Stvarno je lep, nema šta... Kad je imo 3 godine bio je još lepši. Hvala Svetom Savi pa se neseća šta sam mu tad radijo, neće me moć osudit za pedofiliju Razz
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:32 pm

Deda Savo ::
Deda Nebojša ::mnogo lep je Rajko

Jeste, na njega su prešli najbolji geni iz familije. Stvarno je lep, nema šta... Kad je imo 3 godine bio je još lepši. Hvala Svetom Savi pa se neseća šta sam mu tad radijo, neće me moć osudit za pedofiliju Razz

Nemoj tako bre da govoris Mad pa pedofilija je profesionalna bolest rimokatolickih svecenika,pa to je opstepoznata stvar,i nemoj vise to da spominjes,netko moze da pomisli da si ustaski spijun zamaskiran u svecenika.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:36 pm

Cro_Boljševik ::
Deda Savo ::
Deda Nebojša ::mnogo lep je Rajko

Jeste, na njega su prešli najbolji geni iz familije. Stvarno je lep, nema šta... Kad je imo 3 godine bio je još lepši. Hvala Svetom Savi pa se neseća šta sam mu tad radijo, neće me moć osudit za pedofiliju Razz

Nemoj tako bre da govoris Mad pa pedofilija je profesionalna bolest rimokatolickih svecenika,pa to je opstepoznata stvar,i nemoj vise to da spominjes,netko moze da pomisli da si ustaski spijun zamaskiran u svecenika.

Pa moram da priznam da mi je u mladosti padalo napamet da se zaredim za pravoslavnog sveštenika jer sam jako voleo decu. A katolički popovi su retko pedofili, njih uopšte ne razumem. Al zato naši pravoslavni svetosavski popovi su 94.7% pedofili, po zadnjoj anketi. A ovih 5.3% se samo srami priznat. Moj brat je bio pravoslavni sveštenik, veli on meni da svaki dan dođe bar stotinu sočne dece u hram, meni se to tad mnogo svidelo.

Al sad više nemože ni da mi se digne, tako da više nemam nikakve želje da jebem decu... Ali nemam ništa protiv pedofilije, to je isto ljubav prema deci, samo malo jača od roditeljske.
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 9:38 pm

Popovi vascelih opijuma za nacije "religija" su uvek pedofili. Ja uopšte ne verujem. Kakav bi to čovek ja bio lično, a antifašista sam, da verujem. Verujem samo i uvek u Druga Tita.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:40 pm

sava_kovacevic ::Popovi vascelih opijuma za nacije "religija" su uvek pedofili. Ja uopšte ne verujem. Kakav bi to čovek ja bio lično, a antifašista sam, da verujem. Verujem samo i uvek u Druga Tita.

Tako je, druže, i ja isto! Ja također verujem u Svetog Savu, samo zato što je bio Srbin-Jugosloven. A u školi sam učio i da je Bog srbin. Onda i u njega verujem, al samo ako je to istina šta nas je pop Milutin učeo na veronauku!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 9:46 pm

Vidiš druže, znam da mnogi katolički popovi ume da diraju srpsku decu po nezgodnim mestima i uvek će da okrive parohe! Vascelo katoličko verovanje je pedofilija. To treba da se zna. Oduvek je tako! Molitva Titi koju sam oduvek pevao dok sam trebao da budem u JNA!
Sveti Tito molimo za te, da nam pomogneš i da zgaziš Kurvate!
Sveti Tito jedan si to se zna, za tebe je oduvek tvoja JNA!
Amin.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:49 pm

sava_kovacevic ::
Sveti Tito molimo za te, da nam pomogneš i da zgaziš Kurvate!
Sveti Tito jedan si to se zna, za tebe je oduvek tvoja JNA!
Amin.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
AAAAAAAAA, srce mi se para kad ovako lepu molitvu i pesmu čujem..... Živeo Tito!

Slična je onoj koju smo ja i drugovi umeli da pevamo:

Druže Tito, moje milo janje, smijem li da jedem tvoje sranje??
Crying or Very sad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  danni1 Pon Jul 26, 2010 1:34 am

Deda Savo ::Drugovi, dok ovo pišem suze mi kaplju po pisaća mašina, ne mogu da se kontrolišem!! Ustaše su napale mog unuka Rajka, brutalno mu izbile nekoliko zubi i napravile mu ustašku tetovažu na glavi!! Sa markerom! Sad se to nikad neće da opere, jer je običaj u našoj familiji da se nikad ne kupamo. Rajko je imo i 3 junačke tetovaže; četničku, komunističku i židovsku, ali ova ustaška sve to kvari! I još je crna, ustaške crne boje, boje đavla!! Pogledajte jadnog Rajka, izgledo je isto ko ja u mladosti, a sad izgleda ko prokleto ustaško kerče:

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Rajko1ip9

UUUU:
Sjebaše ga ,boga mi!
Možda može nekako das eto koriguje,možda da se pokuša prepravitu u neko lonče ili tako nešto.
Nije lako ali možda bi moglo nešto da se uradi.
A jadan Rajko.

danni1
Udarnik

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!! Empty Re: Neviđen akt nevaspitanih ustaških terorističkih kerova!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu