Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

+9
Milica_extra
SrboLegenda
Cro_Boljševik
Rozi_Cvetić
Srbin-Jevrej
Barba-Scepan
gejlord
Čika Savo
Deda Savo
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Ko je ovde mnogo lepši čovek?

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap27%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap9%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap18%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap27%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap9%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap9%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 11
 
 

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Sep 14, 2008 3:58 pm

Čika Savo, gde je gejlord uspeo da nestane? Kazaše da će da dođe u Tel Aviv, ali nema ga nigde brate. Treba da skupa s njim dođe i Roza Cvetić, treba da bude onda mnogo dobro.
Takođe bi da pozovem Milicu, treba da mi neko mnogo dobro kuva čorbu, ovako samo mogu da jedem praseće nožice.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Ned Sep 14, 2008 4:02 pm

Srbin-Jevrej ::Čika Savo, gde je gejlord uspeo da nestane? Kazaše da će da dođe u Tel Aviv, ali nema ga nigde brate. Treba da skupa s njim dođe i Roza Cvetić, treba da bude onda mnogo dobro.
Takođe bi da pozovem Milicu, treba da mi neko mnogo dobro kuva čorbu, ovako samo mogu da jedem praseće nožice.

Gejlord je kodmene ukući, i Milica Takođe. Spremamo se da idemo u Crna Gora, odatle na brod, pa za Obećana Otadžbina! Bićemo tamo vaskoro! Vidimo se u Srpski Izrael! cheers
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Ned Sep 14, 2008 4:05 pm

Mmmm.......Imadem da budem mnogo ushićen kad dođem u Obećana Otadžbina.
Uspeću da ovlažim lepe i velike jevrejske guze, a i njihov miško će da mnogo dobro radi.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Milojica Pantelić Pet Okt 03, 2008 12:31 pm

zasto mene nema na tom popisu?
zna se da sam ja najlepsi momcina ovde!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Milojica Pantelić
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 94
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Pet Okt 03, 2008 8:45 pm

Nisi mnogo lepši ko ja. Kad uvek sebe vidim u ogledalo, digne mi se miško na sopstveni snimak.
Mmmmmmmmm............Seksi Embarassed
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Milojica Pantelić Pon Okt 13, 2008 6:44 pm

lep si ko greh!
al samja opet lepsi i bez mene na popisu ova cela anketa treba da bude odbacena u celosti!!
Milojica Pantelić
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 94
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Pon Okt 13, 2008 7:55 pm

Mmmmmmmmm......imaš da budeš mnogo seksi, ali nemože da budeš lepši od mene.
Sad ćeš odma da mi popušiš miška, jerbo si se uspeo čikati da si lepši od mene.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Srbin-Jevrej Uto Okt 14, 2008 9:50 pm

Gejlord ćuti! Ima da bude mnogo lepših drugova od tebe lično. Twisted Evil
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Uto Okt 14, 2008 9:52 pm

Ćuti ti! Šta imadeš da misliš, da ja imam da budem nakaza? Odma ću da ti dovedem Roza Cvetić, pa će on da proceni moju sopstvenu lepotu. Lep sam ko greh!
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Rozi_Cvetić Uto Okt 14, 2008 10:02 pm

Srbin-Jevrej ::Gejlord ćuti! Ima da bude mnogo lepših drugova od tebe lično. Twisted Evil

Nemoj da mi vređaš dečka!

On je najlepši u vasceloj Srpskoj galahsiji, a i šire! cheers
Rozi_Cvetić
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 34
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Uto Okt 14, 2008 10:04 pm

Mmmmmmmmmm........Roza Cvetić, gde si se uspeo da zavučeš vascelo vreme?
Nisam te video docnije sedmice, dve. Sad ćeš odma da mi popušiš miška, pa ću da te bocnem u guzu.
Uuuhhhhh......Svršeo sam. Embarassed
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Dr.Dabic Uto Okt 14, 2008 10:13 pm

gejlord ::Mmmmmmmmmm........Roza Cvetić, gde si se uspeo da zavučeš vascelo vreme?
Nisam te video docnije sedmice, dve. Sad ćeš odma da mi popušiš miška, pa ću da te bocnem u guzu.
Uuuhhhhh......Svršeo sam. Embarassed

Ako ti sta znaci,ja sam glaso za tebe Wink
Dr.Dabic
Dr.Dabic
Udarnik

Broj poruka : 21
Mjesto : Prinudni boravak u Holandiji
Datum upisa : 14.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Uto Okt 14, 2008 10:16 pm

Imam da se zavalim druže! Mnogo ti vala! Sad ću da svima demonstrišem moju sopstvenu lepotu.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Dr.Dabic Uto Okt 14, 2008 10:28 pm

gejlord ::Imam da se zavalim druže! Mnogo ti vala! Sad ću da svima demonstrišem moju sopstvenu lepotu.

Meni bi puno draze bilo,kada bi ti samo meni licno,demonstriso svoju lepotu Razz Razz
Dr.Dabic
Dr.Dabic
Udarnik

Broj poruka : 21
Mjesto : Prinudni boravak u Holandiji
Datum upisa : 14.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Milojica Pantelić Sre Dec 31, 2008 12:56 pm

ovaj pederlord samo se hvali svojom lepotom a gadan je ko noc!
Milojica Pantelić
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 94
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  drug Antifašista Uto Jan 06, 2009 1:51 am

MA SVI STE VI RUŽNI KO SVINJE!!!!

RUŽNI STE SA TIM ŠAJKAČAMA I BRADOM!!!

LIČITE NA NEKA STVORENJA IZ 10. VIJEKA!!!! PIZDA VAM MATERINA ČETNIČKA!!!!!!

drug Antifašista
Radnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Milojica Pantelić Uto Jan 20, 2009 5:55 pm

drug Antifašista ::MA SVI STE VI RUŽNI KO SVINJE!!!!

RUŽNI STE SA TIM ŠAJKAČAMA I BRADOM!!!

LIČITE NA NEKA STVORENJA IZ 10. VIJEKA!!!! PIZDA VAM MATERINA ČETNIČKA!!!!!!
ko je ovog ustaskog špijona pustio ovde?
samo sere o nama i pljuje po nama,sram te bilo cobane jedan!
Milojica Pantelić
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 94
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  KPH_gay Uto Sep 07, 2010 3:44 pm

Prije nego što tog mangupa banujete, moleo bih da prvo izvuće ban iz debele sevčice sa malim otvorom.

Veoma mnogo fala šta ste me saslušali.
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? - Page 2 Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu