Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

+9
Milica_extra
SrboLegenda
Cro_Boljševik
Rozi_Cvetić
Srbin-Jevrej
Barba-Scepan
gejlord
Čika Savo
Deda Savo
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ko je ovde mnogo lepši čovek?

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap27%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap9%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap18%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap27%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap9%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap9%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_lcap0%Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 11
 
 

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Deda Savo Sub Sep 13, 2008 4:39 pm

Drugovi, uspeo sam da napravim male izmene ovde. Uspeo sam da stavim moderatore za naš sopstveni sajt. Sad ne trebamo da se bojimo za sopstvene živote jerbo tu su uvek moderatori koji će da se brine i banišu ustaške kerove ako se pojave ovde.
Anketa koju sam postaveo je ko je ovde mnogo lep, lepši čovek na našem sajtu? Drugovi, imadete da glasate! Nemojte samo da glasate za sebe. Neću da tolerišem reklame!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Sub Sep 13, 2008 4:41 pm

Meni je lično Rozi Cvetić najlepši! flower

Jojbre, i moja Milica draga! Embarassed flower
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Deda Savo Sub Sep 13, 2008 4:44 pm

Druže, zaboraveo si Gejlorda, on ima da bude lepši od Rozi Cvetić.
Gde ćeš da vidiš takog arijevskog lepotana ko Gejlord?
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Sub Sep 13, 2008 4:49 pm

Deda Savo ::Druže, zaboraveo si Gejlorda, on ima da bude lepši od Rozi Cvetić.
Gde ćeš da vidiš takog arijevskog lepotana ko Gejlord?

A ja više volem da muškarci imaju srpsko-ciganske crte lica, to mi je lepše!
Gejlord liči na arijevskog Nemca ili Hrvata, nevolem to! Smile
Al da je momak slatkiš, slatkiš je! Twisted Evil
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Deda Savo Sub Sep 13, 2008 4:54 pm

Jeste.
A Maršal Tito, ustaškog špijona sam kazneo kako i zaslužuje.
Uspeo je da postane pička. Druže, pogledaj u temu gde se otkreo mnogo strašno, gde piše "Neprijatelji jugoslavije".
Moraću da pozovem gejlorda i Barba Šćepana, da i oni uspe da ostave trag na ovoj mnogo interesantnoj temi.
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Sub Sep 13, 2008 4:57 pm

Mmmmm....ddaaaa....nemogu drugovi da se odlučim ko je mnogo lepši. Čika Savo je mnogo lep, al mnogo lepši je Cro_Bolševik. Uh uh uh digneo mi se miško. Embarassed
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Barba-Scepan Sub Sep 13, 2008 4:58 pm

Če nisi stavija Srbin-Jevreja, on mi nikako pari molto lip čovik.
Oli ni važno, glasa san za Čika Savu, kad tega dobrega čovika vidin, pari mi se ka da vidin nona Šćepana.
Čika Savo, tija bi da te častin oriđinal vinon ča pravin svake šetemane.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Sub Sep 13, 2008 5:02 pm

Deda Savo ::Jeste.
A Maršal Tito, ustaškog špijona sam kazneo kako i zaslužuje.
Uspeo je da postane pička. Druže, pogledaj u temu gde se otkreo mnogo strašno, gde piše "Neprijatelji jugoslavije".
Moraću da pozovem gejlorda i Barba Šćepana, da i oni uspe da ostave trag na ovoj mnogo interesantnoj temi.

Jeste, zaslužeo je to! Ja ću lično da ga nađem preko IP adrese pa ću da mu jebem mamicu! Twisted Evil
A video sam ja to još pre, samo što je ovaj profil "Deda Savo" bio banovan. Sad sam ga predo tebi, budući da si mi brat, od iste matere i drugog oca, i treba da se snađeš na forum jerbo ima puno toga šta nisi još pročito Wink

A nisam znao da možeš da daješ rangove! Deder meni postavi rang "Narodni Heroj" ako ti nije problem, jer ja jesam narodni heroj! Cool
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Sub Sep 13, 2008 5:04 pm

Barba-Scepan ::Če nisi stavija Srbin-Jevreja, on mi nikako pari molto lip čovik.
Oli ni važno, glasa san za Čika Savu, kad tega dobrega čovika vidin, pari mi se ka da vidin nona Šćepana.
Čika Savo, tija bi da te častin oriđinal vinon ča pravin svake šetemane.

Može, kad dođem u Krajinu, popićemo tvoje vino i moju brlju! Ima da se napijemo i proživimo sehsualnu avanturu Twisted Evil

A ti bre ličiš na pokojnog daidžu Đovanija, zato se i ti meni mlogo sviđaš! Embarassed
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Deda Savo Sub Sep 13, 2008 5:04 pm

Druže ne trebaš da brineš. Svako ko je ovde ostaveo trag dobiće paradni čin.
A ti si lično Narodni Heroj i vasceo svet to treba da zna. Dobićeš rang mnogo brzo.
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Sub Sep 13, 2008 5:07 pm

Deda Savo ::Druže ne trebaš da brineš. Svako ko je ovde ostaveo trag dobiće paradni čin.
A ti si lično Narodni Heroj i vasceo svet to treba da zna. Dobićeš rang mnogo brzo.

Hvala ti rođeni brate, naša mater bi bila ponosna na tebe da ju ustaše nisu iskasapile četrdesprve!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Deda Savo Sub Sep 13, 2008 5:13 pm

Sad ćemo da oba dva videmo za koga će da glasuje Srbin-Jevrej?
Druže moraš da pozoveš ovde i Rozi Cvetić.
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Srbin-Jevrej Sub Sep 13, 2008 5:20 pm

Drugovi, sad sam momentalno na dopustu, pa umem da napišem: Mnogo lepi su svi ovde, nisam mogao da se odlučim i uspeo sam da glasujem za Cro_Bolševik. To je mnogo lep čovek. Vasceli komšiluk ovde je mnogo lep, i niko nemože da bude lepši od Cro_Bolševika. Garantujem vam to sa 200 šekela koliko imam da zaradim ovde u Obećanoj Otadžbini celo vreme 0-24 časa.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Deda Savo Sub Sep 13, 2008 5:30 pm

Gde se Rozi Cvetić zavuko? Treba da ga pozovemo, interesuje me mnogo njegova misao.
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Rozi_Cvetić Sub Sep 13, 2008 5:58 pm

Zdravo, drugovi!
Veliki pozdrav Savinom bratu Savi koji se vrateo nakon dugo vremena! cheers

Ja sam lično glasovo za svog sopstvenog dečka Gejlorda jer je mlogo bre lep! Tko se slaže samnom nek digne tri prsta! Very Happy
Rozi_Cvetić
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 34
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  gejlord Sub Sep 13, 2008 6:02 pm

Ooooooh....Rozi Cvetić mnogo si seksi. Treba da me opet depilišeš, dlake su narasle.
Vascelog me depiliši, to mnogo volim.


Poslednji izmenio gejlord dana Sub Sep 13, 2008 6:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Ooooh...mdaaaaa....uh uh uh)
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Cro_Boljševik Sub Sep 13, 2008 10:18 pm

Ja sam glasao za Barba Scepana,nekako mi on ima profil i izgled savrsenog muskarca,kozmati prsti,maljavi izgled crnomrnjasti faca,a brkovi ko u morza.
Najvise me zbog brkova i privlaci Barba Scepan,podsjeca me na Simu iz Eve sardine,a to me strasno napaljuje.

Mogli ste staviti i Jovana Kotlokrpu u anketu,i on je jedan veoma lijep i zgodan covjek Razz
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Barba-Scepan Sub Sep 13, 2008 11:20 pm

Hvala druže hvala lipa ča si me stavi meju molto lipe jude. Sad ću re'čakod, samo nimojte to vazet za niku izdaju oliti ča ti ja znan ča još. Ja san molto lip čovik zato ča jeman krvi - pujiške oliti talijanske, dalmatinske, i čakod muslimanske i srpske. Tako re' ja san deboto oriđinalni Jugoslaven. Pape Šćepan je bi peršona o'ORJUNE, ženi se sa Jovankon, koja je bila Srpkinja. Kunjado mi je bi Pujiž, a kunjada Muslimanka.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Cro_Boljševik Sub Sep 13, 2008 11:31 pm

Barba-Scepan ::Hvala druže hvala lipa ča si me stavi meju molto lipe jude. Sad ću re'čakod, samo nimojte to vazet za niku izdaju oliti ča ti ja znan ča još. Ja san molto lip čovik zato ča jeman krvi - pujiške oliti talijanske, dalma Question , ženi se sa Jovankon, koja je bila Srpkinja. Kunjado mi je bi Pujiž, a kunjada Muslimanka.

A zasto ti pricas talijanski,a ne srpsko/hrvatski Question

Ja te nista ne razumjem Neutral
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Barba-Scepan Sub Sep 13, 2008 11:34 pm

Če te briga, ja san pravi Jugoslaven ka ča san reka.
Nimoj bit kurjož, ča ne znaš da smo mi Dalmatinci dali NOB-u 4 brigade.
Vengo ako smo svi Jugoslaveni, ondak bi i ja triba bit Jugosloven, a moje riči su moje riči.
Ja san težák, nisan študija tako vele jezike, pa tako ni niman pojma ništa osin svoga težačkega jezika.
Ni bitno oli me razumiš oli ne, bitno je da smo svi Jugoslaveni. A kad se karamo ustaše guštadu.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  SrboLegenda Ned Sep 14, 2008 12:26 pm

Kako bre mene nema gore na listi ? pa ja sam najlepsi Twisted Evil imam ja bre jednu pesmicu sto sam napisao sam za sebe, o mojoj lepoti

KAK' SAM LEP

Svakog' dana, svako malo
Pogledam se u zrcalo
A u njemu slika jasna
Moja faca, divna krasna

O, hvala ti Bože dragi,
Hvala ti što nisam slijep
Onda nikad znao ne bi'
Koliko sam stvarno lijep

O, tako sam zgodan
I boli me kita
Zgodniji od Bekama
I od Brada Pitta
Tako sam predivan
Da me kita boli
Meni nije ravna
Ni Anđelina Đoli

Ja sam novi bog ljepote
Apolon mi ravan nije
U, jebemu baš sam seksi
Kao nitko nikad prije

Pored mene svi su ružni
Pored mene svi su gadni
Gledajte me kak' sam divan,
Vi nelijepi ljudi jadni!

Osjećam se tako dobro
U predivnoj svojoj koži
Vjeruj nema takve žene
Koja na me se ne loži

A auto da me zgazi,
To bi bila strašna šteta
Jer me svaka majka želi,
Želi imati za zeta
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Ned Sep 14, 2008 2:41 pm

Dobra pesma, ali zašto je napisana na ustaškom???? Shocked
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Sep 14, 2008 2:53 pm

Srbo Legenda verujem da si mnogo lep, al druže ti bi uspeo da pobereš vascele glasove sopstvenih drugova, pa bi ličilo na nameštaljku. Ovako je neko od nas uspeo da stavi ostale mnogo lepe drugove da anketa bude mnogo interesantna.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Milica_extra Ned Sep 14, 2008 3:51 pm

Čika Savo ::Meni je lično Rozi Cvetić najlepši! flower

Jojbre, i moja Milica draga! Embarassed flower

jaoo savo neka si se svoje male milice setio.cenim to, mnogo fala. Embarassed Embarassed
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Čika Savo Ned Sep 14, 2008 3:53 pm

Milica_extra ::
Čika Savo ::Meni je lično Rozi Cvetić najlepši! flower

Jojbre, i moja Milica draga! Embarassed flower

jaoo savo neka si se svoje male milice setio.cenim to, mnogo fala. Embarassed Embarassed

Milice, volim te skoro ko druga Tita, a onda znaš da te volim jebeno mnogo! Volim te od ćelave glave do kurjih očiju! A najviše te volim kad mi kuvaš čorbu sa hlebom, patlidžanom i kljukušom batakušom! Cool I love you I love you I love you I love you I love you
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek? Empty Re: Za jugoslovenski narod! Ko je ovde mnogo zgodan čovek?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu