Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

3 posters

Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Sep 03, 2008 2:20 pm

Drugovi, odsad sam retki Srbin Jevrejske vere. Sopstveno ime je Ben Gurion Štajnberg Stevanović, i uspeo sam da se dadem u bekstvo u Obećanu otadžbinu Jevreja i Srbalja, pošto su ustaše u Dominikanskoj Republici skoro uspele da me kasape po četvrti put.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Re: Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  Čika Savo Sre Sep 03, 2008 3:43 pm

Srbin-Jevrej ::Drugovi, odsad sam retki Srbin Jevrejske vere. Sopstveno ime je Ben Gurion Štajnberg Stevanović, i uspeo sam da se dadem u bekstvo u Obećanu otadžbinu Jevreja i Srbalja, pošto su ustaše u Dominikanskoj Republici skoro uspele da me kasape po četvrti put.

Svakatičast druže, i ja sam hteo da pređem na Jevrejstvo ali onda nesmem da jebem malu decu pa sam osto Svetosavac!

Kako je u obećanoj zemlji??

Kaćeš da me zoveš na bar micvu??

Kako možeš da izdržiš dok ždereš samo košer hrana? Ja bez prasetine nebi preživeo! Sad
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Re: Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Sep 03, 2008 4:08 pm

Druže, nemoraš da uopšte brineš. Možeš da dođeš kod mene u Obećana otadžbina kad oćeš.
Bar-micva mora da bude za mesec-dva. A onda ću da malo štipam dečicu Embarassed
Dečko mi tačno liči na Druga Tita, seksi čovek.
Bez prasetine nekako uspem da izdržim, čovek se može da snađe. Wink
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Re: Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  Čika Savo Sre Sep 03, 2008 4:24 pm

Druže, nemoraš da uopšte brineš. Možeš da dođeš kod mene u Obećana otadžbina kad oćeš.
Hvala ti ko bratu, druže! Ima da dođem u Jevrejlend čim uzmognem! Boračka penzija od 50 000 evra mi nije dovoljna, ali uštediću ja za mesec dva!

Bar-micva mora da bude za mesec-dva. A onda ću da malo štipam dečicu Embarassed
Nemoj da počmeš da štipaš nevine bezdlake maloletnike bez mene!! Twisted Evil Embarassed Embarassed
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Re: Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Sep 03, 2008 4:38 pm

Jubre, šta volim dečicu, ali druže nemoj da se sekiraš, pozvaću ja tebe da dođeš i štipaš decu gde oćeš. Možeš da dođeš u Obećana otadžbina dan posle ovog.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Re: Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 5:05 pm

Druže Srbine-Jevrej, tako si brate seksi....mmmmm...daaaaaa.....Uvek mi uspevaš oduzimati vazduh u nozdrvama svojom sopstvenom lepotom.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo Empty Re: Drugovi, uspeo sam da pređem na Jevrejstvo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu