Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Braća Rusi napali braću Gruzijce!!!

3 posters

Ići dole

Braća Rusi napali braću Gruzijce!!! Empty Braća Rusi napali braću Gruzijce!!!

Počalji  Čika Savo Sub Avg 09, 2008 7:17 pm

Ko ih bre zavadi???

Braćo, ja sam za to da mi odemo u Moskvu na Crveni Trg i da pevanjem "Hej Slaveni" pokušamo opet da ujedinimo Rusiju, Gruziju i ostale bratske zemlje u SSSR!! Da imamo jačeg saveznika! Oni će nam zauzvrat da vrate Veliku Srb.... Mislim Jugoslaviju!!

ŽIVEO CCCP! ŽIVEO STALJIN!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Braća Rusi napali braću Gruzijce!!! Empty Re: Braća Rusi napali braću Gruzijce!!!

Počalji  Partizan_Vk Sub Avg 09, 2008 10:23 pm

Čika Savo ::Ko ih bre zavadi???

Braćo, ja sam za to da mi odemo u Moskvu na Crveni Trg i da pevanjem "Hej Slaveni" pokušamo opet da ujedinimo Rusiju, Gruziju i ostale bratske zemlje u SSSR!! Da imamo jačeg saveznika! Oni će nam zauzvrat da vrate Veliku Srb.... Mislim Jugoslaviju!!

ŽIVEO CCCP! ŽIVEO STALJIN!
Druže Savo mislim da si u krivu. Gruzija se ogrešila o bratstvo, izdali su bracu Ruse, izdali su ono za sto su mnogi izgubili zivote...Sada ce da plate. Pogledaj, druze, samo kako je Gruzija daleko otisla cak je u pomoc zvala i proustasku drzavu USA...Nema mesta za onoga ko se jednom ogresi o sveto bratstvo i ko jednom digne ruku na brata nije mu mesto s nama.

Živeo CCCP, ali bez Gruzije!
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Braća Rusi napali braću Gruzijce!!! Empty Re: Braća Rusi napali braću Gruzijce!!!

Počalji  Čika Savo Sub Avg 09, 2008 10:29 pm

Partizan_Vk ::
Čika Savo ::Ko ih bre zavadi???

Braćo, ja sam za to da mi odemo u Moskvu na Crveni Trg i da pevanjem "Hej Slaveni" pokušamo opet da ujedinimo Rusiju, Gruziju i ostale bratske zemlje u SSSR!! Da imamo jačeg saveznika! Oni će nam zauzvrat da vrate Veliku Srb.... Mislim Jugoslaviju!!

ŽIVEO CCCP! ŽIVEO STALJIN!
Druže Savo mislim da si u krivu. Gruzija se ogrešila o bratstvo, izdali su bracu Ruse, izdali su ono za sto su mnogi izgubili zivote...Sada ce da plate. Pogledaj, druze, samo kako je Gruzija daleko otisla cak je u pomoc zvala i proustasku drzavu USA...Nema mesta za onoga ko se jednom ogresi o sveto bratstvo i ko jednom digne ruku na brata nije mu mesto s nama.

Živeo CCCP, ali bez Gruzije!

Jeste, u pravu si!!

GRUZIJA = NDH!!!

UBIJ GRUZIJCE!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Braća Rusi napali braću Gruzijce!!! Empty Re: Braća Rusi napali braću Gruzijce!!!

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Avg 10, 2008 12:43 pm

Tačno druže! Gruzija oće da okupira Rusku Krajinu Osetiju i zato su naši drugovi Rusi morali da intervenišu.
RUSIJA = SFRJ
OSETIJA = RSK
GRUZIJA = KURVATSKA NDH

100 percentno sam uz drugove Ruse i Ruske Krajišnike Osete!!!
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Braća Rusi napali braću Gruzijce!!! Empty Re: Braća Rusi napali braću Gruzijce!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu