Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav omladini od dede Save!

+13
gejlord
Rozi_Cvetić
Mila_Cicak
Čika Savo
Partizan_Vk
Milica_extra
Jovan Kotlokrpa
Ustaški Špijon - Kasapin
SrboLegenda
Cro_Boljševik
Deda Nebojša
Srbin-Jevrej
Deda Savo
17 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 5:27 pm

Druže samo treba da paziš. Ne smem da izgorim jerbo ovih dana imam da odem u celovečernji šoping, moram da kupim nova odela Šanel, Versači, Armani i Plejlajf tesne krpice.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Rozi_Cvetić Sre Sep 03, 2008 5:32 pm

gejlord ::Druže samo treba da paziš. Ne smem da izgorim jerbo ovih dana imam da odem u celovečernji šoping, moram da kupim nova odela Šanel, Versači, Armani i Plejlajf tesne krpice.

Pa ja uvek pazim!

Inače, ja volim da nosim robu od Pačotija, Pjera Kardena, Versačea i ostalih pokatoličenih zapadnih Srba, tj. braće Zapadnoslovena! Sve to kupujem ovde na buvljaku u Dubravi, veoma povoljno Wink
Rozi_Cvetić
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 34
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 5:32 pm

Čovek ko šta si ti treba da ima Lakosta, Armanija, Versačija uvek u svako vreme.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  SrboLegenda Sre Sep 03, 2008 6:11 pm

[quote="Čika Savo]Kolko lepih iznenađenja u jednom danu, ovo je ko onaj dan kad sam poždro 100 Kinder Surprajs jaja sa antifašističkim igračkicama!!![/quote]

Ja žderem samo igracke a cokoladu dam svome malom Živojinu jer kad se najede cokolade onda on dobije proljev a to je bratko bolje od vazaljin
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 6:17 pm

Ćao dečki imam da odem u veliki šoping za dva časa. Pozdrav i veliki celov od uvek vašeg gejlorda.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Sep 03, 2008 6:22 pm

Druže gejlord možeš li da mi doneseš mnogo nove i lepe italijanske cipele i dva odela Versači, sutra moram da odem na miting Internacijonale.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 8:31 pm

Uh...uh....uh....mmmmmmmdaaaaa....Srbin-Jevrej me mnogo pali. Moraće da mi bude dečko.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Mila_Cicak Čet Sep 11, 2008 3:07 pm

Lep pozdrav novim članovima.
Mila_Cicak
Mila_Cicak
Udarnik

Broj poruka : 18
Mjesto : Ulica Jurija Gagarina 267 - Novi Beograd
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Sep 11, 2008 3:30 pm

Mazel Tov!
Drugovi, uspeo sam nekako da reparišem tipkalo, sad lepo pišem iz Obećane Otadžbine, pre nisam mogao da uspem, jerbo su mi oni Hamasovci preko noći umeli da ukradu mnogo lepo tipkalo, pa sam morao da nabavim novo.
Juče sam lepo štipao par dečaka za guze. Mnogo sam uživao.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Čika Savo Čet Sep 11, 2008 10:21 pm

Srbin-Jevrej ::Mazel Tov!
Drugovi, uspeo sam nekako da reparišem tipkalo, sad lepo pišem iz Obećane Otadžbine, pre nisam mogao da uspem, jerbo su mi oni Hamasovci preko noći umeli da ukradu mnogo lepo tipkalo, pa sam morao da nabavim novo.
Juče sam lepo štipao par dečaka za guze. Mnogo sam uživao.

Pa kako nebi uspeo kad sam te ja učeo naprednu mehaniku četrdesčetvrte dok smo bili u divizionu u bosanskim šumama!?

A jebeni Hamas ima da plati! Ima da ih pojebem u garavo dupe, sve po redu! Kako smeju da kradu tvoje mlogo lepo tipkalo s kojim si otipko toliko sehsualno nadahnjujućih beseda meni i ostalim drugovima?!

A štipa se i dalje, jel? Twisted Evil Neka, neka, treba da se štipa, ja sam baš danas obradeo svog unuka Rajka, bilo nam je mlogo dobro Twisted Evil Kasnije nam se pridružeo lokalni pop Pahomije, on nas je obojicu karao u guzu s mrkim pogledom ! Wink I love you I love you

A Jevrejčino jedna, pravi si Jevrej, obećo si mi besplatnu kartu do obećane otadžbine i na kraju sam morao da sam platim!! Al neka, to je odlika vašeg naroda i narodnosti, ta škrtost i podlost, volim vas takve. I love you Vidimo se veoma brzo u Srpskom Izraelu, spremi flašu brlje zamene!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Barba-Scepan Čet Sep 11, 2008 11:31 pm

Živili kunpanji! Ja se zoven Šćepan Mladinić, olitiga Barba Šćepan, i dolazin iz Socijalističke Republike Dalmacije.
Svakega lita gren u Kumrovec u vižitu našen bogu Josipu Brozu Titu. Nema bojeg čovika o'Tita, virujte mi.
Tija bi da se zahvalin Drugu Titu ča je spasija moju Dalmaciju od fašista i ustaša. Mi smo šenpre mu zahvalni!
Živija Tito. A živili i vi drugovi. Neka fašisti patidu, jerbo nas ima i uvik će nas bit.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Čika Savo Pet Sep 12, 2008 12:02 am

Barba-Scepan ::Živili kunpanji! Ja se zoven Šćepan Mladinić, olitiga Barba Šćepan, i dolazin iz Socijalističke Republike Dalmacije.
Svakega lita gren u Kumrovec u vižitu našen bogu Josipu Brozu Titu. Nema bojeg čovika o'Tita, virujte mi.
Tija bi da se zahvalin Drugu Titu ča je spasija moju Dalmaciju od fašista i ustaša. Mi smo šenpre mu zahvalni!
Živija Tito. A živili i vi drugovi. Neka fašisti patidu, jerbo nas ima i uvik će nas bit.

Zdravo, Šćepane!

Je li ti Đovani Mladinić išta u rodu?? Ako jeste, onda sam bio s njime zajedno u divizijonu!

Želim ti lep i ugodan ostanak na našem forumu, i da se zajedno borimo protiv klerofašističkih zveri!

Smrt fašizmu!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Barba-Scepan Pet Sep 12, 2008 11:11 am

Đovani....a ča da kažen, čovik je brat o'pape. Umra je nikidan, u 94. litu. Bi je molto dobar i pošćen. Šenpre za Jugoslaviju, šenpre za dišpet Vlajiman koji se kotidu i pritidu da će nas potisnit.
Jerbo, nikako se promini šituacjun u Dalmaciji. Nas oriđinalnih antifašisti je se manje, ja san meju jedniman o'ritkih ča se ponosidu svojin antifašizmon i ni me sram to priznat, za one ča su kurjoži.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Čika Savo Pet Sep 12, 2008 12:28 pm

Barba-Scepan ::Đovani....a ča da kažen, čovik je brat o'pape. Umra je nikidan, u 94. litu. Bi je molto dobar i pošćen. Šenpre za Jugoslaviju, šenpre za dišpet Vlajiman koji se kotidu i pritidu da će nas potisnit.
Jerbo, nikako se promini šituacjun u Dalmaciji. Nas oriđinalnih antifašisti je se manje, ja san meju jedniman o'ritkih ča se ponosidu svojin antifašizmon i ni me sram to priznat, za one ča su kurjoži.

Shocked Đovani je otegnuo papke?? Sad

Totalno sam razočaran. On me naučeo kako da baratam bajonetom i kamom... On me naučeo kako da vadim nerođenu decu iz utroba ustaških keva, on me naučeo sve šta znam! Sad

R.I.P. - neka se Sveti Savo i Drug Tito smiluju nad njime Sad
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Barba-Scepan Pet Sep 12, 2008 1:34 pm

Če nisi zna?
Ča mi je Đovani šenpre govori - "Šenpje ne znadu, a kurjoži tribadu da znadu"
Poslin toga je otiša na oni svit - jušto ateistički. Deboto poslin kad mi je reka to.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  danni1 Pon Jul 26, 2010 2:06 am

AAAAAaaa!!!
Tu ste bre pička vam materina.
Jedva sam vas našo,majke vam ga...
Svi utekli od uštaškog noža,ko pilići,junačine oca vam jebem.
Celu bre Srbiju sam prerondo dok vas nisam našo.
Nema više beganja ,sad ču da vas koljem jednog po jednog.
Onomad pobegoste, al sam vas našo.
Možete se samo spasti ako pređete u katoličku veru i odslužite hrvatsku vojsku.

danni1
Udarnik

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  nema nema Sre Avg 11, 2010 8:50 pm

Jovan Kotlokrpa ::Nebi hteo da otkrijem svoje lične podatke pošto ustaški gestapo snabdeva zato bi hteo da ostanem anoniman. Međutua junački duh nas proletera je jači od neprijatelja i bezbednost je naša obezbeđena. Možete da me zovete Jovan Kotlokrpa, zapovjednik prve čete, drugog bataljujna, treće kordunaške brigade, heroj proletera. Dragi drugovi rat za otadžbinu je ostavio mnoge rane za pomene. Od begstva iz Krajine na Ursuzu kad je sam ja Jovan lično ostavio svoju familiju u traktorskoj korpi koju nisam stigao pojačati i kad sam spaso pravoslavnog popa od povampirenih ustaša vozeći ga na blatobranu od Ursuza prema Prijedoru i Banjaluci ja, Jovan Kotlokrpa sam lično stasao i u heroja srpskog naroda.

Vozdra drugovi, živeo dobri duh proletera i živela otadžbina!


jebe li vam mater šugavu četničku kako vas više nije sramora sve ste poubijali i još bi.UMRITE STOKO
ZA DOM SPREMNI

nema nema
Udarnik

Broj poruka : 12
Godina : 83
Mjesto : beograd
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  KPH_gay Uto Sep 07, 2010 2:41 am

ustašica mery mravak ::
Jovan Kotlokrpa ::Nebi hteo da otkrijem svoje lične podatke pošto ustaški gestapo snabdeva zato bi hteo da ostanem anoniman. Međutua junački duh nas proletera je jači od neprijatelja i bezbednost je naša obezbeđena. Možete da me zovete Jovan Kotlokrpa, zapovjednik prve čete, drugog bataljujna, treće kordunaške brigade, heroj proletera. Dragi drugovi rat za otadžbinu je ostavio mnoge rane za pomene. Od begstva iz Krajine na Ursuzu kad je sam ja Jovan lično ostavio svoju familiju u traktorskoj korpi koju nisam stigao pojačati i kad sam spaso pravoslavnog popa od povampirenih ustaša vozeći ga na blatobranu od Ursuza prema Prijedoru i Banjaluci ja, Jovan Kotlokrpa sam lično stasao i u heroja srpskog naroda.

Vozdra drugovi, živeo dobri duh proletera i živela otadžbina!


jebe li vam mater šugavu četničku kako vas više nije sramora sve ste poubijali i još bi.UMRITE STOKO
ZA DOM SPREMNI
da ti je neko picu polizo sad bi bila lezba...žene radnika i seljaka su oduvek volile da nakon dobrog trača jednu drugu poližu
komšija Savo je uvek govorio da zbog toga žene dobijaju brkove tongue
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 4 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu