Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zdravo moji vi

2 posters

Ići dole

zdravo moji vi Empty zdravo moji vi

Počalji  jugoslav srbojević Uto Sep 28, 2010 1:02 am

ovim putem željam da pozdravim sve vas drugove,drugarice,suborce i suborkinje,žene,maćehe,đedove,none,ćaletove i keve i svu ostalu populaciju naše divne jugoslavije koja nije umra već živi još u nama i oko nas. gej sam ali volim i u pak i nemam čega da se sramim,dolazim iz kardeljeva i imam dovoljno godina staža. toliko za sad veselim se našem daljem druženju kroz ovaj forum .. živeo drug tito! What a Face

jugoslav srbojević

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

zdravo moji vi Empty Re: zdravo moji vi

Počalji  KPH_gay Uto Sep 28, 2010 1:04 am

zdravo drugaru! Čim si rekao da voliš primati u šuleta, pretpostavlja se da si gay jer, nije gay onaj koji daje već onaj koji prima Wink I love you
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

zdravo moji vi Empty Re: zdravo moji vi

Počalji  jugoslav srbojević Uto Sep 28, 2010 1:09 am

KPH_gay ::zdravo drugaru! Čim si rekao da voliš primati u šuleta, pretpostavlja se da si gay jer, nije gay onaj koji daje već onaj koji prima Wink I love you

drago mi je da kapiraš,a jesu li gay oni koji daddnu nekom malo jabuke,a ne dobiju jabuke nazad il je to slušaj samo za krumpire? Question

jugoslav srbojević

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

zdravo moji vi Empty Re: zdravo moji vi

Počalji  KPH_gay Uto Sep 28, 2010 1:11 am

jugoslav srbojević ::
KPH_gay ::zdravo drugaru! Čim si rekao da voliš primati u šuleta, pretpostavlja se da si gay jer, nije gay onaj koji daje već onaj koji prima Wink I love you

drago mi je da kapiraš,a jesu li gay oni koji daddnu nekom malo jabuke,a ne dobiju jabuke nazad il je to slušaj samo za krumpire? Question
samo za patliđan i šargarepu pirat
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

zdravo moji vi Empty Re: zdravo moji vi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu