Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

+7
Milojica Pantelić
SaoKrajina
gejlord
Čika Savo
Srbin-Jevrej
Deda Savo
Cro_Boljševik
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:37 pm

Jos jedan od uspjesnih vidova borbe protiv fasizma,jer sirenjem homoantifasizma udaramo u same temelje najvecega bastijona fasizma na svijetu,a to je ustasko/vatikanka rimokatolicka sekta.
I zato homoseksualnost treba biti mac u nasoj ruci,kojim cemo sasjeci korjenje ustastva koje egzistira upravo preko rmokatolicke sekte.

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Partij11

Vidite ovu dvojicu nasih hrabrih mladih proletera,neka nam oni budu uzor kako cemo razdrmati temelje jedne zlocinacke ustaske institucije,kao sto je rimokatolicka sekta.
Samo ustrajnoscu i pozrtvovnoscu moci cemo pobjediti neprijatelja,a to je nesto sto bi zeljeo i najveci sin nasih naroda i narodnosti Josip Broz Tito.
Smrt Fasizmu,a sloboda Homoseksualizmu.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:39 pm

Slažem se s tobom, druže! Pa evo naša komunistička mladež, "Mladež SDP-a" u Zagrebu broji stotinjak članova, a od toga 40 homosehsualaca i 40 lezbijaka. Ostalo su bisehsualci i bisehsualke. I svi su pravi antifašisti!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 9:41 pm

Mi antifašiste Srbije smo hteli da predložimo ovo za novu zastavu otadžbine, u saradnji sa homoseksualnim antifašistama. Zapamtite drugovi! Gej je O.K!
HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Srpskazastavafa5
Mnogo lepa zastava! Neokaljana i mnogo muževna! Treba da bude nova zastava Jugoslavije!
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:43 pm

Kad vidim ovu zastavu, srce mi jače bije i ponosan sam što sam Jugosloven!!! Živela otadžbina, živeo ovaj mutirani dvoglavi orao što nam ga Srbi iz okolice Černobila pokloniše!!! cheers
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:43 pm

Drugovi i Drugarice,upravo sam dobio poruku potpore od homoseksualistickog udruzenja ,takozvane Pederske Internacionalne Unije.
U svome memorandumu,predstavnici toga udruzenja iskazali su spremnost(ali ne onu ustasku spremnost) da daju svoj doprinos nasoj antifasistickoustaskoj borbi.
Oni su izrazili odusevljenje,vidjevsi da je u nasemu pokretu za vrijeme 2.sv.rata,bio visoki stupanj tolerancije prema homoseksualizmu i pederastiji,a Titovu i Drazinu ljubavnu pricu proglasili su kao najupecatljiviju u 20tom stoljecu,pa su stoga zdusno odlucili dati i svoj obol u antifsisticko i antihrvatsk...hm,kaslju,htjeo sam reci u antiustaskoj borbi.
Medjutim ima jedna mala kvakica,oni su spremni(joj,sto mrzim kada moram upotrijebiti ovu rijec),dakle,oni su spremni svi odreda prikljuciti se nasemu pokretu,ukoliko im mi obecamo da cemo nakon nove revolucije i uspostave nove Jugoslavije,donijeti zakonsku odredbu,gdje ce homoseksualni brakovi,imati prednost i veca prava,naspram obicnih heteroseksualnih bracnih i plemenskih zajednica.
Ja im nisam mogao dati takvo obecanje bez vase suglasnosti,pa ukoliko se vi slazete,ja bi ipak udovoljio njihovim zahtjevima.
Ako malo bolje razmislite,podupiruci homoseksualizam a marginalizirajuci heteroseksualizam,nanijet cemo smrtonosni udarac ustaskoj rimokatolickoj crkvi i njihovim starinskim i primitivnim krscanskim svjetonazorima,pa stoga mi se ovo cini kao izvrsna prilika za osvetu ustasama.
Ja ne znam kako god vi odlucite,ja cu se sloziti.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:46 pm

Ja bi to podupro, ali ako mi neko pošalje vijagru. Nemože da mi se digne, još otkad je Sloba umro, stoga nemogu da jebem muške. Al mi smo u rovovima četrdesetineke godine jako voleli homosehsualne odnošaje, to nas je grejalo u ladnim zimskim noćima...
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 9:49 pm

Druže boljševik hteo bi da vidiš fakt i da je nama omiljeni CCCP oduvek bio homoseksualan, tako da treba da se ravnamo po tome! Šta ima loše u tom faktu? Ništa. Prva homoseksualna parada dejstvovala je u Moskvi pre 60-ak leta a uspela se i da izda filatelijska markica.
HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Communistkissea9
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:51 pm

Mnogo bre lepa slika... Izgleda da mi ipak netreba vijagra Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 10:06 pm

PEVAJ SRBIJO, ZEMLJO JUNAKAAA!!!!

Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 9:59 am

Ma sad cu ja vama dokazati,da je homoseksualnost tradicionalno ukorijenjena u tekovine nase antifasisticke borbe i NOB-a

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Gay_ti10
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 10:24 am

U vremenima izmedju dva svjetska rata,desavaju se razne drustvene promjene,jedna od tih je i otvoreno pokazivanje devijatnog ponasanja,kao sto je homoseksualizam.Osim Engleske i Francuske,u kojima su zapuhali neki liberalni vjetrovi,ostatak europski zemalja pridrzavao se drustvenih normi u skladu sa krscanskim vrednotama,a u svim tim zemljama crkva,kao institucija,je bila toliko jaka i utjecajna,tako da su svi po njima nemoralni ekcesi sankcionirani,a sudionici istih primjereno kaznjeni.
U takvom drustvenom raspolozenju nalazila se i ondasnja Kraljevina Jugoslavija,a u mnogo cemu je bila i mnogo restriktnija,nego neke zapadne europske zemlje.
Bez obzira sto tiranin Aleksandar prvi{i posljednji}Karadjordjevic,nije postivao rimskoga Papu,u pogledu homoseksualnih veza i brakova imao je ista,pa mozda i gora nacela prema istima,jer je Srpska Pravoslavna Crkva imala veliki utjecaj na njega,a sama SPC,je bila puno radikalnija od katolicke.
Katolicka crkva se zalagala za rijesenje tih problema mirnim putem i dijalogom,a samim perverznim osobama,kao su ih oni nazivali,unatoc tome sto je takvih bilo i u njihovim redovima,nudila je pomoc i ozdravljenje,kao i usmjeravanje na pravi put,dok je SPC imala potpuno suprotan stav od katolicke.
SPC,se zalagala za prisilna ljecenja i zatvaranje pervertita(pogrdan naziv koristen od strane svestenih lica za gay zajednicu) u sanatorijume,a u gorim slucajevima i smrtne osude.
Kako je Kraljevina Jugoslavija imala dva dominantna podrucja katolicko u Banovini Hrvatskoj i pravoslavno u ostatku zemlje,pa je onda rijesenje homoseksualnog pitanja bio tretiran razlicito u svakom od tih podrucja.
Dok su u Srbiji i podrucjima koje su Srbi uzurpirali{Makedonija,Crna Gora,djelovi Bosne}pederi bili javno lincovani,u Hrvatskoj njihove probleme pokusavali su rijesiti civiliziranijom metodom,to jest prisilnim nazovi lijecenjem.
Medjutim hrvatski homoseksualci ohrabreni time sto katolicka crkva propagira nenasilje,poceli su izlaziti na ulice i zahtjevati od banovinskih vlasti legalizaciju istospolnih brakova,a nemali broj puta izavali su sukobe sa zandarima radi cega je njihov predvodnik '''Josip Broz Tito'''mnogo puta bio osudjen na visemjesecne zatvorske kazne.
Tito je bio mladic pun entuzijazma,koji je mislijo promjeniti svijet i natjerati ljude da pedere pocnu promatrati kao sebi ravne,sto se naravno,nitko normaln nije uzeo za ozbiljno.
Ogorcen odnosom drustva prema pederima,Tito je pocinio par teski kriminalni djela,te je morao napustiti zemlju i otici u jedinu drzavu na svijetu u kojoj je homoseksualizam bio drustveno prihvatljiv,a ta zemlja,bila je majka Rusija ili bolje receno savez sovjetskih zemalja CCCP.
U SSSR-u,drzavotvorno uredjenje temeljilo se na homosexualizmu,pa je tako i Josip Broz Tito,istaknuo se kao gay aktivist iz anti pederskih zemalja,re je stime privukao pozornost V.J.Staljina,koji ga je ukljucio u '''HOMOSEKSISTICKU INTERNACIONALU'''a nedugo poslije J.B.Tito postao je i ugledni clan'''HOMITERNE'''.
Tito nikada nije odustao da i u takozvanoj Jugoslaviji provede drzavno ustrojstvo temeljeno na '''Homonizmu'''pa se stoga vraca u zemlju gdje ce nastojati pripremiti teren za preuzimanje vlasti,a cijelo vrijeme imati ce potporu svoga ideoloskog predvodnika i njegovog vatrenog ljubavnika Staljina.
Vrativsi se u zemlju,tocnije u Hrvatsku,Tito okuplja par svojih istomisljenika,uglavnom transexualaca i lezbejki,zapocinje provoditi homosexisticku ruzicatu revoluciju.
J.B.Tito je bio promiskutetan,te je cesto mjenjao partnere,pa je tako nakon povratka u zemlju,zaljubio se u mladoga Edvarda '''KARdelja''',pa je zbog toga prekinuo sa Staljinom,koji mu je unatoc tome mnogo godina kasnije pomogao,bez obzira na Titovu nevjeru,i kada je Titu zatrebala pomoc Staljin mu je poslao svoju '''Ruzicastu Armiju.'''
Povratkom Tita u zemlju evidentno je porastao i radikalni homoseksualizam,zbog cega se jedan krajnje konzervativan dio hrvatskih gradjana,odlucio prikloniti i prikljuciti katolickoj radikalnoj mladezi,poznatijom pod imenom Ustase,koji su se borili za osamostaljenje Hrvatske iz ropstva pravoslavne tiranije,koju je predila loza Karadjordjevica u suradnji sa Srpskom Pravoslavnom Crkvom.
Takva separatisticka klima najvise je pogodovala Titovim Homonistima,koji su se nadali,da ce hrvatsko srpskom ratu,oslabiti i jedni i drugi te ce oni njih tako oslabljene poraziti i jedne i druge i zavladati cijelom negdasnjom Kraljevinom SHS,i preustrojiti je '''P.N.R.J.'''Pederativnu Naguzicarsku Radodajsku Juguzoslaviju,sto su na srecu svih normalnih ljudi modernih svjetonazora i uspjeli.

I zato moramo biti svjestni,da bez progona homoseksualaca od strane klerofasistickih Ustasa,nas pokret nikada ne bi postao jedan masovni pokret,a mi smo bili dovoljno inteligentni,da iskoristimo tezak polozaj homoseksualaca,da bi smo brojcano ojacali svoj pokret,tako sto smo im obecali sve ono sto su im klerofasisti zabranjivali,a sam Marsal Tito,bio je mudar da manevrira sa njihovim pozudama i iskoristi ih za dobrobit nase revolucije.
Da bi se homoseksualci osjecali ravnopravnima u nasem pokretu,sam Tito se ukljucio u propagiranje homoseksuaklizma,kao drustveno prihvatljivoga i temelja obiteljskih vrijednosti novostvorene Jugoslavije.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Srbin-Jevrej Pet Avg 08, 2008 11:39 am

Homoseksualnost je večno uspevala u vascelom Varšavskom Paktu. Ovde imamo da vidimo Honekera i Brežnjeva u izlevu ljubavi. Ovako treba da naši borci se vole. Antifašizmu treba nova snaga, a to ima da bude homoseksualna energija, koja će da razbe naše istorijske neprijatelje.
HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Eastsidegallery01
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Titova i Drazina kratka ljubavna epizoda

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 12:50 pm

Jedno vrijeme je i cetnicki pokret zastupao ideje homoseksualizma,tocnije sve do raskida ljubavne veze izmedju Marsala Tita i Djenerala Draze Mihajlovica.
Tito je htjeo da objelodane svoju vezu,dok se Draza tome protivio jer se bojao reakcije svoga kralja Karadjordjevica,u kojega je potajno bio zaljubljen.
Kralj Karadjordjevic je bio pod utjecajem Srpske klerofasisticke pravoslavne crkve,koja je nacelno nije bila sklona homoseksualizmu i ako je u svojim redovima imala ogromnu vecin u ljudi tih sklonosti.
Utjecaj SKPC (Srpske klerofasisticke pravoslavne crkve) ne kralja bio je razlog zasto cetnicki pokret unatoc svom homoseksualistickom karakteru,nikada nije nacelno podrzao taj vid antifasizma.
Sam Draza se nalazio u jednom shizofrenicnom polozaju,s jedne strane ga je pritiskao Tito,da objelodane svoju vezu,dok je z druge strane u strahu od kralja morao kriti svoje homoseksualne sklonosti.
Medjutim zahvaljujuci ustaskim paparazima,razotkrivena je Titova i Drazina ljubavna veza,a pretpostavlja se da je sam Tito odao lokaciju ustaskim novinarima,gdje su on i Draza provodili zajednicke trenutke.
Njihovi srecni trenutci odvijali su se na planini BrockenIgman u vikendici Drazinog prijatelja Save Derikonje.

Nakon sto su ustaski tabloidi objavili ovu vijest,Draza da bi demantirao njihove senzacionalisticke natpise i pokusao osvjetlati svoj obraz kod kralja.
Draza je prekinuo ljubavnu vezu sa Titom,zapravo poricao je bilo kakvu vezu sa njim a objavljene slike nazvao je ustaskom podvalom i fotomontazom.
Da bi dokazao da nije homoseksualac,Draza je poceo progoniti homoseksualce i ubijati ih,pa je tako ubio pedesetak svojih najblizih suradnika za koje je sumljao da su komunisticki Titovi spijuni,a medju njima i Nikolu Kolabrica.
Ogorcen Drazinim postupcima,Tito je podkraj rata,kada je Draza htjeo obnoviti ljubavnu vezu,odbio ga i za osvetu naredio njegovo smaknuce,te je djeneral streljan i objesen,a Tito je na taj nacin osvetio se zbog njegove izdaje i kosarice koju mu je Draza dao.

Ipak i danas neki priznaju Cetnike za Homoseksualce,tako sto su dobili priznanje americkog gay udruzenja radi spasavanja americkih gay aktivista u WW.2,koji su dosli na gay paradu,gdje su ih napale povampirene ustase i njihovi njemacki saveznici.
Mnogi danas osporavaju homoseksualisticku narav cetnickoga pokreta i ako postoje cvrsti dokazi da je i cetnicki pokret homoseksualisticki a time i antifasisticki,samo povjest i objektivni kronolozi,moci ce ustvrditi pravu istinu da li cetnici zasluzuju titulu homoantifasista.


HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Titova10


HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Titodr10

Evo slika koje su objavili ustaski tabloidi.Napomena,slike su upitne vjerodostojnosti


Poslednji izmenio Cro_Boljševik dana Pet Avg 08, 2008 1:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Promiskutetnost

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 1:05 pm

Da je Tito bio svjetski covjek,govori i cinjenica,da je isao svukuda po svijetu,gdje god su se odrzavale gay parade,a i sam je osnovao jednu internacionalnu homoseksualnu udrugu,pod nazivom ,,Nesvrstani''

Ta udruga bila je prvenstveno osnovana za upoznavnje gay partnera,i tu su se uglavnom okupljali samci i razni SadoMahisti.
Na jednom takvom druzenju Tito je upoznao i mladoga zgodnoga Palestinca Jasera Arafata,u koga se odmah zaljubio,i koji ga je naucio mnogim SadoMazo palestinskim vjestinama,poput raznijeti se bombom prilikom snosaja,ili voditi oralni sex pod paljbom izraelskih vojnika.
Ne zna se da li su taj vid ljubavi ispraznjavali i u stvarnosti.

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Tito_i10
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Avg 10, 2008 10:58 pm

Hteo bi da saopštim da su Tito i Staljin bili u toploj ljubavnoj vezi do 1948. Uz kombinovano dejstvo UDBE i KOS-a sam uspeo da se dočepam fakta koji to ima da dokaže. Ovo je imalo da bude fotografisano u Staljinovoj kancelariji.
HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Titostaljinpederihs7
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Ned Avg 10, 2008 11:07 pm

A zasto je Drug Tito uvjek volio da prima,a nikada da ga umetne,pocet cu da sumljam u Titovu muskost,i opet ce me poslati na Goli Otok.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Srbin-Jevrej Ned Avg 10, 2008 11:11 pm

Jebiga druže, ja samo imam da kažem šta se desilo i posedujem faktove koje sam uspeo da nabavim dejstvovanjem sopstvenih drugova iz UDBE i KOS-a. Takođe, postoje faktovi koji imaju da dokažu da je Draža pre guženja uvek imao medvedića oko vrata, i to mnogo baršunastog. Takav je Draža umeo da guzi, i retko je uspeo da bude gužen.
Drug Tito je uspeo da guzi Arafata, Kardelja i Đilasa, ali je uvek bio gužen od Staljina i verovatno Draže. Tako ne kažem ja, nego lično faktovi koje posedujem od penzije.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Čika Savo Pon Avg 11, 2008 12:14 am

Još je nekome Tito voleo da stavlja kurac u dupe, al sram me reć kome! Embarassed Embarassed Embarassed

Dobro, ipak vam moram reć. JA SAM LIČNO primo Titov kurac u dupe. Zato i znam za njegovu izreku "kurac mi je mastan, seks će biti slastan"!! Wink

Kad mi ga je meto, ovako sam izgledo: affraid
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Srbin-Jevrej Pon Avg 11, 2008 12:24 am

Imate da vidite šta posedujem. Lično posedujem Dražina baršunastog medvedića "Dupenka" s kojim je umeo da guzi Momčila Đujića i Druga Tita. Medvedić ima da bude pravi i poseduje natpis "SAD ĆU DA TE JEBEM"

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Dupenkoex6
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 12:28 am

Čika Savo ::Još je nekome Tito voleo da stavlja kurac u dupe, al sram me reć kome! Embarassed Embarassed Embarassed

Dobro, ipak vam moram reć. JA SAM LIČNO primo Titov kurac u dupe. Zato i znam za njegovu izreku "kurac mi je mastan, seks će biti slastan"!! Wink

Kad mi ga je meto, ovako sam izgledo: affraid

Pa ti si onda ziva legenda cheers ne znam sta bih dao da sam mogo biti na tvom mjestu,a ovako mene su opandrcili zatvorski cuvari na Golome Otoku,pa su mi upropastili cmar,morao sam na usivanje,a i danas me boli kad serem.
Djubrad nisu nista podmazivali,kazu da ce bolje da ih nadrazi.

Ti si Savo dobru partiju dobio,dok sam se ja morao zadovoljiti sa Mosa Pijadom,koji je bio Jevrej i ima je vrlo mali,tako da ga nisam skoro ni osjetio.

Eee,kad se sjetim hladnih Igmanskih noci i toplih drugova koji su me grijali... Sad
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 12:32 am

Ma evo,naso sam i ja jednog medvjedica,samo ne znam ciji je Question

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Tedy-m10
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Čika Savo Pon Avg 11, 2008 12:47 am

Cro_Boljševik ::Ma evo,naso sam i ja jednog medvjedica,samo ne znam ciji je Question

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Tedy-m10

Od Alije Izetbegovića.
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 12:53 am

Joj pa da,tacno,sad sam se sjetio, cheers djelili smo zajedno zatvorsku celiju u KPD Zenica i tog mi je medvjedica poklonio za uspomenu,kada su me premjestili na Goli otok.

Uh,kad se sjetim Alije,odmah me nesto medju nogama zasvrbi Embarassed Alija je bio vrazicak jedan pravi bounce

a od njega sam dobio i stidne usi Embarassed
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  gejlord Sub Sep 13, 2008 6:37 pm

Seksi Drug Tito ::
HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Gay_ti10
Ooooh....ddaaaaa.....nemogu da verujem....Tito beše mnogo seksi.....Svršeo sam. Embarassed
Mnogo lep sklad imade Tito, guze pravilne, kara mnogo lepa. I mnogo dobre stiliste Tito imade. Ko stvoreno za prvu modnu paradu posle rata. Setimo se samo drugovi, kako su Titin luk kopirali mnogi svetski predsednici.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Cro_Boljševik Sub Sep 13, 2008 10:51 pm

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Gologu10

Evo jos jedne Titove razgolicene slike Very Happy a slikana je negdje u Spanjolskoj,za vrijeme prve gay parade u Europi,i naravno nas Tito je bio jedan istaknuti solidarni aktivist.

Tito je bio mnogo zgodan covjek,imao je dobru straznjicu,to vam moze posvjedociti citav proletarijat Wink
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma Empty Re: HOMOSEKSUALNOST-antifasizam novoga milenijuma

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu